Çözüldü HP Victus 16 MUX veya Advanced Optimus'a sahip mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yeni Victus 16 kasasında MUX Switch mevcut. Bu üründe MUX var.

Çözüm
Victus serisinde MUX yok diye biliyorum.
Bildiğim kadarıyla Victus'larda MUX yok.
1689442756914.png

Şöyle bir şey buldum ama. Ondan ötürü emin olamıyorum bir türlü.
Buyrun site: Full List of Laptops with MUX Switch – NanoReview

Yeni Victus 16 kasasında MUX Switch mevcut. Bu üründe MUX var.
İşte bu üniversite için laptop seçimimi güzellikle değiştirecek efendim. Teşekkürler :D

Bunu da gördüm ve listemde var ama 512 gb ssd bir tık korkutuyor beni. Oyunla birlikte üniversite ve yazılım için de alacağım için en kötü 1 tb olmasını isterim. Gerçi sonradan ekleme yapınca garantisi bozulmuyor diye biliyorum ama... 512+512 mi yapayım dersiniz? Victus hali hazırda daha ucuz çünkü. Sizin attığınızın ise işlemcisi daha güçlü. Kararsızlık.

Bunu da gördüm ve listemde var ama 512 gb ssd bir tık korkutuyor beni. Oyunla birlikte üniversite ve yazılım için de alacağım için en kötü 1 tb olmasını isterim. Gerçi sonradan ekleme yapınca garantisi bozulmuyor diye biliyorum ama... 512+512 mi yapayım dersiniz? Victus hali hazırda daha ucuz çünkü. Sizin attığınızın ise işlemcisi daha güçlü. Kararsızlık.
SSD sonradan eklenir, arada ki tek fark işlemci değil. Panel ve kasa kalitesi olarak daha üstün. Ve daha canlı bir RGB klavye bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı