HP Victus 16 S0036NT MUX Switch'e sahip mi?

yigitongoren777

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 7840HS, RTX 4060 8GB 120W, 16GB DDR5 5600MHZ Ram,
Arkadaşlar 2 3 gündür çokça konu açtım farkındayım ama umarım son konum olur bu. Linkteki cihaz 39'dan 35 bine düşmüş. Normalde 33 bine 512 SSD'li %45 NTSC'li Victus alacaktım ama bunu görünce arada az fark olduğu için almaya karar verdim. Herkes Victus'taki ekran kartı wattı ve MUX Switch hakkında farklı bilgiler veriyor. Bu linkteki modelde kaç W 4060 var ve MUX Switch var mı? Victus

Az önce Win 11 kurdum. Omen gaming hub indirdim. Graphics switcher sekmesinde Hybrid ve Discrete yazıyor.
Bu da mux switch var demek sanırsam 😊😊
Hayırlısı olsun güzel günlerde kullan hocam. Adamlar mux olduğunu açıkca belirtmemek için uğraşıyor resmen :)

İnşallah daha iyileri sende olsun hocam. Sonunda birinci elden öğrendik, sen de siparişi geçebilirsin fiyatlar artmadan 😜
Pazartesi parayı toplayıp alacağım hocam 34500 e falan zam gelmez umarım :)

Pazartesi parayı toplayıp alacağım hocam 34500 e falan zam gelmez umarım :)
Bir aksilik olmazsa Pazartesi ben de alacağım. İnşallah zam gelmeden alabiliriz. Ürün danışmanıyla HB'de konuştum, kampanyalı stok sayısı bitince indirim bitecekmiş, stoğun kaç olduğunu söyleyemiyorlarmış.

@psb hocam siz de cihaz hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilir misiniz Pazartesi'ye kadar?

Yeni konular

Geri
Yukarı