HP Victus 16 S0036NT MUX Switch'e sahip mi?

yigitongoren777

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 7840HS, RTX 4060 8GB 120W, 16GB DDR5 5600MHZ Ram,
Arkadaşlar 2 3 gündür çokça konu açtım farkındayım ama umarım son konum olur bu. Linkteki cihaz 39'dan 35 bine düşmüş. Normalde 33 bine 512 SSD'li %45 NTSC'li Victus alacaktım ama bunu görünce arada az fark olduğu için almaya karar verdim. Herkes Victus'taki ekran kartı wattı ve MUX Switch hakkında farklı bilgiler veriyor. Bu linkteki modelde kaç W 4060 var ve MUX Switch var mı? Victus

Arkadaşlar 2 3 gündür çokça konu açtım farkındayım ama umarım son konum olur bu. Linkteki cihaz 39'dan 35 bine düşmüş. Normalde 33 bine 512 SSD'li %45 NTSC'li Victus alacaktım ama bunu görünce arada az fark olduğu için almaya karar verdim. Herkes Victus'taki ekran kartı wattı ve MUX Switch hakkında farklı bilgiler veriyor. Bu linkteki modelde kaç W 4060 var ve MUX Switch var mı? Victus
120 watt mux var

Alınır hocam güzel bu.

Bence kusursuz bir fiyat performans ürünü. Donanım olarak tek eksisi sanırım ekran kalitesi. 250 nit ve %45 NTSC soru işareti. Tam bulamadım ama 20 - 25 ms olabilir tepki süresi de. Rekabetçi oyunlarda ek bir monitör masrafı çıkabilir.

Son düzenleme:
Burada daha uygun fiyata görünüyor. Ayrıca bu laptop bence kusursuz bir fiyat performans ürünü. Donanım olarak tek eksisi sanırım ekran kalitesi. 250 nit ve %45 NTSC soru işareti. Tam bulamadım ama 20 - 25 ms olabilir tepki süresi de. Rekabetçi oyunlarda ek bir monitör masrafı çıkabilir.
Konu sahibinin attığı linkte gecikme değeri olarak 7 ms yazılmış, %100 sRGB olduğu için de kesinlikle konu sahibinin attığı linkteki laptop çok daha mantıklı.

Arkadaşlar hb üzerinden hp destek ile görüştüm 120w olduğunu doğruladı ama mux switch belgelerde belirtilmediği için var yada yok diyemem dedi. Kesin olarak mux var mıdır bu cihazda ?

34 bine ek %5 indirimle 33 küsüre denk geliyor mux kesinse direkt alacağım

Arkadaşlar hb üzerinden hp destek ile görüştüm 120w olduğunu doğruladı ama mux switch belgelerde belirtilmediği için var yada yok diyemem dedi. Kesin olarak mux var mıdır bu cihazda ?

34 bine ek %5 indirimle 33 küsüre denk geliyor mux kesinse direkt alacağım
'Victus 16 7Z591EA laptopta MUX var mı?' konusundaki mesaj Victus 16 7Z591EA laptopta MUX var mı? benzer bir cihazda mux switch olduğu kanıtlandı. Yine de emin olmak lazım tabi🧐

Dün gece daha pahalıya 512 GB ve %45 ntsc versiyonu sipariş vermiştim. Bu kampanyayı görünce kargodaki ürünü iptal edip bunu sipariş verdim. Güzel bir fiyata geliyor bu, şu an f/p olarak en iyi rtx 4060

Geri
Yukarı