HP Victus 16 nereden alınmalı?

Bütçe
38000

sypheroes

Femtopat
Daha fazla  

İkisinin de özellikleri aynı ama Hepsiburada'da yaklaşık 3000 TL fiyat farkı var yine de Hepsiburada daha güvenilir geliyor ancak bütçem sıkıntı çıkartabilir siz de N11'deki satıcıyı inceleyip yorum yapar mısınız?

Bütçeyi biraz daha arttırıp bunu alamaz mısınız? Alamaz isen N11'deki Victus modeli al geç.

Son düzenleme:
Bütçeyi biraz daha arttırıp bunu alamaz mısınız? Alamaz isen N11'deki Victus modeli al geç.

Hocam Amazon'da da aynı modeli buldum 38000e taksit sorun cikarmazsa oradan alacağım yoksa Hepsiburada.

@Bruz Amazon.com.tr

Hocam bu ürünü alacağım da garanti ve teknik servis işleri nasıl tam anlamadım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Hocam Amazon'da da aynı modeli buldum 38000e taksit sorun cikarmazsa oradan alacağım yoksa Hepsiburada.

@Bruz Amazon.com.tr

Hocam bu ürünü alacağım da garanti ve teknik servis işleri nasıl tam anlamadım yardımcı olur musunuz?

Garanti ve servis konusunda pek sıkıntı yaşamazsın lakin niye Omen almıyorsun aynı fiyata? Arada ciddi kalite ve performans farkı var.

Garanti ve servis konusunda pek sıkıntı yaşamazsın lakin niye Omen almıyorsun aynı fiyata? Arada ciddi kalite ve performans farkı var.
Hocam i5 12. nesildense R7 7840HS daha iyi değil mi aynı zamanda benim 1 tbye ihtiyacım var

Hocam i5 12. nesildense R7 7840HS daha iyi değil mi aynı zamanda benim 1 TB'ye ihtiyacım var.

Az önce bir video izledim Omen ortalama 3-4 FPS daha fazla oyunlarda ancak Victus daha az ısınıyor. Ve dediğim gibi 1 TB'ye ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Hocam i5 12. nesildense R7 7840HS daha iyi değil mi aynı zamanda benim 1 tbye ihtiyacım var

Model üzerinden kıyaslama yapacaksak 13500HX daha performanslı. Victus modeller ısınmasın diye HP voltaj limiti bindiriyor işlemciye. Stok halinden daha az güç alıyorsun yani. Omen model hem kalite hem performans hem de CPU açısından daha iyi. SSD sonradan ekleyebilirsin lakin Victus modelde tek bir SSD slotu var.

Victus daha az ısınıyor.

Bu limitten kaynaklı. Omen biraz daha ısınır lakin throttle yemez AMD victus model kadar. Seçim sizin yine de. Victus da alınabilir.

Model üzerinden kıyaslama yapacaksak 13500HX daha performanslı. Victus modeller ısınmasın diye HP voltaj limiti bindiriyor işlemciye. Stok halinden daha az güç alıyorsun yani. Omen model hem kalite hem performans hem de CPU açısından daha iyi. SSD sonradan ekleyebilirsin lakin Victus modelde tek bir SSD slotu var.

Bu limitten kaynaklı. Omen biraz daha ısınır lakin throttle yemez AMD Victus model kadar. Seçim sizin yine de. Victus da alınabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aşırı sıcak çalışıyor bence Omen almamalisin.

Geri
Yukarı