HP Victus 16-R0053NT laptop 2TB SSD destekler mi?

zafergüneş

Zeptopat
Daha fazla  
HP Victus 16-R0053NT 7P648EA06 laptopumu 6 ay önce aldım. Üründen çok memnumum ancak depolama bana aşırı yetersiz geliyor.
Ürünümü bu adresten satın aldım:
HP 7P648EA Victus 16-R0053NT i5-13500H 16G Ram 6G 4050 512GB 144 Hz 16.1 FHD FreeDos Gaming Notebook Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu yüzden araştırma yaptım ancak üzücü bir haber alarak laptopumda tek SSD slotu olduğunu öğrendim.
Bilgisi olan insanlardan veya halihazırda bu ürüne upgrade yapıp kullanan arkadaşlardan bilgi almak için bu konuyu açıyorum.
Ürünüme 2TB M.2 SSD alıp takmak istiyorum bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım?
Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Victus 16-R0053NT 7P648EA06 laptopumu 6 ay önce aldım. Üründen çok memnumum ancak depolama bana aşırı yetersiz geliyor.
HP 7P648EA Victus 16-R0053NT i5-13500H 16G Ram 6G 4050 512GB 144 Hz 16.1 FHD FreeDos Gaming Notebook Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu yüzden araştırma yaptım ancak üzücü bir haber alarak laptopumda tek SSD slotu olduğunu öğrendim.
Bilgisi olan insanlardan veya halihazırda bu ürüne upgrade yapıp kullanan arkadaşlardan bilgi almak için bu konuyu açıyorum.

Bir sorun olmaz destekler.

Bu durumu HP asistanı ile de konuştum. En başta laptopumda 2 SSD slotu oldugunu söyledi. Konuyu irdelediğimde sadece hx modellerde ikinci SSD slotu olduğunu söyledi.
Ardından ne kadar destekleyebileceğini sordum 1TB destekler yanıtını verdi.
Güvenemediğimden bu formu oluşturdum.
Upgrade ile sadece bir kere uğraşmak istiyorum o yüzden 2TB takmak istiyorum.
Gönlüm rahat bir şekilde upgrade edebilirim değil mi?

Çok tereddütte kalıyorum ancak böyle şeyler görünce ,şuan öğrenciyim ve 2TB ssd fiyatları baya pahalı lütfen kararlı birşey söyleyin.
İsterseniz 4 Tb bile takabilirsiniz hocam.
Aşağıda ki konuda deneyimi mi paylaşmıştım;

Hocam konuya cevap gelmese konuyu dağıtmak istemezdim fakat cevaplandığı için sormadan edemeyeceğim. 6 ay önce ne kadara almıştınız?

Geri
Yukarı