HP Victus 16-R0076NT laptop alınır mı?

Evet 2 side kaliteli modeller Nitro 16 paneli çok iyi güzel renkleri var yüksek Hertz düşük ms sıvı metal iyi soğutma kasa kalitesi vs. A15 de kaliteli model.
sen gönder 1 tane bu düzeylerde ben alıyorum hemen

Evet 2 side kaliteli modeller Nitro 16 paneli çok iyi güzel renkleri var yüksek Hertz düşük ms sıvı metal iyi soğutma kasa kalitesi vs. A15 de kaliteli model.

🫥 F15 atmışım ben pardon A15 atayım durun.
tmm sorun yok :)

Frametimeiniz Bizans kılıcı gibi yükseliyor %1'lik ve %0.1'lik FPS leriniz çok düşük oluyor drop ve stutter de bol bol oluyor bu dediklerim Omen dada pek değişmiyor stutter daha az oluyor sadece.

Hangi uygulama da sürekli drop yaşıyorsun? Ve dizüstü bilgisayarın özelliklerini ve markasını fotoğraf ile atar mısın.

Hangi uygulama da sürekli drop yaşıyorsun? Ve dizüstü bilgisayarın özelliklerini ve markasını fotoğraf ile atar mısın?

HP Victus 16 S0057NT R5 7640HS RTX 3050 6 GB her oyunda drop oluyor neredeyse stutterde Windows ekranında bile olduğu oluyor.

Drop olayı yayıncıların bilgisayarın da bile olur. Asıl önemli olan süreklimi her oyun da drop yaşıyorum dedin. Mesela PUBG de oluyor mu? En düşük ve en yüksek grafikte test et.

Drop olayı yayıncıların bilgisayarın da bile olur. Asıl önemli olan süreklimi her oyun da drop yaşıyorum dedin. Mesela PUBG de oluyor mu? En düşük ve en yüksek grafikte test et.

Her türlü oyunda oluyor ve fazlaca frametime da zaten Bizans kılıcı gibi dalgalı ve uzun %1'lik FPS de berbat stutter de oluyor en düşükde de oluyor en yüksekde de BeamNG Drive CS2 CS:GO Valorant en çok Valorant'ta oluyordu.

Kral bende de HP Victus 16 var bu yüzden soruyorum. Yanlış anlama ama sana inanmıyorum bu yüzden fotoğraf istedim. HP Victus'u geç AMD R5 7600, 3050'ye sahipsin sürekli drop yaşamaman gerekiyor. Ya da R5 7600, 3050 çok kötü ama sanmıyorum, büyük ihtimalle senin dizüstünde yazılımsal sorun var.

Kral bende de HP Victus 16 var bu yüzden soruyorum. Yanlış anlama ama sana inanmıyorum bu yüzden fotoğraf istedim. HP Victus'u geç AMD R5 7600, 3050'ye sahipsin sürekli drop yaşamaman gerekiyor. Ya da R5 7600, 3050 çok kötü ama sanmıyorum, büyük ihtimalle senin dizüstünde yazılımsal sorun var.

Dropdan oynanmayacak derecede değil de drop var gözle görülür limitle dolduğu için cihaz normal C23 testi yap düşük alıyorsun normalden.

Geri
Yukarı