HP Victus 16-S0023NT Ryzen 5 7640HS RTX 4060 laptop 40 bin TL'ye değer mi?

Bütçe
40.000TL

behlul2320

Centipat
Daha fazla  
Fiyat neredeyse 40k bütçede 1 kuruş yukarı çıkamam.

Sistem içeriği:
HP Victus 16-S0023NT
Ryzen 5 7640HS.
RTX 4060 8 GB.
16 GB RAM.
512 GB SSD (1TB Kioxia Exceria ile değişecek)
Gamepower kyruse 7.1
Logitech small mouse pad.
Razer DeathAdder Essential.
Gamepower Overlord red Switch.

Sistem hakkında görüşleriniz nelerdir? 40k fiyatı hak ediyor mu, benzer fiyatlara tercih edilmesini önereceğiniz parçalar var mıdır?

Nitro 5 alsanız bile düşük olan 144Hz panel değil 165Hz olan ve düşük gecikme süresi sunan panele sahip olacaksınız. Nitro 16'nın zaten paneli iyi. Victus 16 modelinde çoğu kişi çekiniyor söylemeye ama 25 ms civarı bir paneli var zaten. Sizce bu kadar yüksek gecikmeli bir model ghosting yapamayacak mı? Kişiye göre değişiyor biraz elbette, düşük gecikme hızlı bir panele alışkınsanız direkt fark edebilirsiniz. Onun dışında fark edilmiyor kolay kolay. Victus'a kıyasla Nitro modelin artılarını tek tek yazmadım, isterseniz yazabiliri. O zam.

Özellik bakımından Nitro 16 dediğiniz gibi gayet güzel cihaz fakat fiyat bakımından biraz tuzlu, maalesef bütçenin kuruş üstüne çıkma imkanım yok. Bütçe azalma ihtimalini dahi göz önünde bulundurmaya çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellik bakımından Nitro 16 dediğiniz gibi gayet güzel cihaz fakat fiyat bakımından biraz tuzlu, maalesef bütçenin kuruş üstüne çıkma imkanım yok. Bütçe azalma ihtimalini dahi göz önünde bulundurmaya çalışıyorum.
Ekipmanları sonra tamamlarsın ama muhtemelen laptopu çok uzun süre değiştiremezsin. Almışken kalitelisini al.

1. sırada attığım cihaza bakabilirsiniz. Bütçenin altında zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı