HP Victus 16 S0047NT iade edilmeli mi?

Mesela neyi kötü hocam?
Ben kötü demiyorum kullanmadım çünkü. İlk zaten victus almıştım dün . Burada çok fazla kötü yorum gördüm ekranı , soğutma kalitesi gibi şeyler. Ama attığınız ürünü inceledim ekran kalitesi yenilenmiş falan. Kargo dağıtımda olduğu için iptal edemedim

Ben kötü demiyorum kullanmadım çünkü. İlk zaten victus almıştım dün . Burada çok fazla kötü yorum gördüm ekranı , soğutma kalitesi gibi şeyler. Ama attığınız ürünü inceledim ekran kalitesi yenilenmiş falan. Kargo dağıtımda olduğu için iptal edemedim
Nitro kaliteli seri victustan kabul ediyorum lakin kampanya da kampanya her yerde nitro öneriyorum lakin bu victus olmuş gibi. Soğutmayi limit yaparak halletmişler yine ihtiyaç anında (render yaparken vs)yüke sokuyor lakin ısınıyor. Paneli düzeltmişler. Lakin bu limitli hali bile 7840hsyi fena eziyor fps oyunlarında 4060 ve 14500hx valorantta 350-400 fps arası alıyor nitro 16 average 220 falan alıyordu. L3 belleği çok iyi olmuş yeni nesil intellerin.

Nitro kaliteli seri victustan kabul ediyorum lakin kampanya da kampanya her yerde nitro öneriyorum lakin bu victus olmuş gibi. Soğutmayi limit yaparak halletmişler yine ihtiyaç anında (render yaparken vs)yüke sokuyor lakin ısınıyor. Paneli düzeltmişler. Lakin bu limitli hali bile 7840hsyi fena eziyor fps oyunlarında 4060 ve 14500hx valorantta 350-400 fps arası alıyor nitro 16 average 220 falan alıyordu. L3 belleği çok iyi olmuş yeni nesil intellerin.
Haklısın hocam ben zaten victus'a birşey demedim savunmana gerek yoktu aslında . İptal edebilsem hemen bunu alırdım ama edemedim . Ben iade edene kadar da muhtemelen indirim biter.

Hocam Nitro aynı özellikte 43'e geliyor sipariş verdim ama taksitler bütçemi çok zorlayacak gibi görseldeki ürün nasıldır sizce 3-4 yıl orta ayarda oyun oynamak sadece amacım ya da çöp kendini sık onu mu al dersiniz.
İlk görsel aldığım bütçe zorlar gibi. İkincisi almayı düşündüğüm.

Hocam bütçeniz zorlanacak, kendinizden kısacaksanız 4050'de sizi 3-4yıl(hatta bence 5yıl) orta ayar götürür ama bütçe zorlansada RTX4060IÇin değer diyorsan alabilirsin ilkini.

4060 olanı aldım az önce geldi hocam. Aynı fiyata HP Victus 4070 olanı düştü ama yapacak bir şey yok.

İyi yapmışsınız hocam. Victus'un 4070'ini alacağınıza Acer'in 4060'ını almak daha iyi hem bu cehennem ateşide ne böyle ya da bu ne GTX performansı derdiniz olmayacak.

Geri
Yukarı