HP Victus 16 vs ASUS TUF Gaming A15

İşlemci için kaliteden vazgeçilmez Victus'lar güç olarak kısıtlı oluyorlar kasa kaliteleri rezalet ve 40 bin TL cihazda bile %45 NTSC var şaka gibi.

Kullandığım bir cihazı kullandığımdan ötürü öneriyorum. Senin gibi kullanmadığım bir ürünü basmakalıp ifadelerle önermiyorum. 6 aydır kullandığım bir ürünün niye fanı olayım :D?

Herkes şikayetçı kısıtlı olmasından bu bütçede %45 NTSC koymuşlar. "CRT monitör taksak daha iyi olacak(!)".

İşlemci için kaliteden vazgeçilmez Victus'lar güç olarak kısıtlı oluyorlar kasa kaliteleri rezalet ve 40 bin TL cihazda bile %45 NTSC var şaka gibi.

Hocam biraz tavrınıza dikkat edin ne de olsa burası fikirlerin tartışıldığı bir yer arkadaş sadece öneri alıyor lütfen kalp kırmaya lim boşuna.

Herkes şikayetçı kısıtlı olmasından bu bütçede %45 NTSC koymuşlar. "CRT monitör taksak daha iyi olacak(!)".

Ekrandan kıstığı için ucuz olabilir mi acaba? Konuyu daha saptırma raporlamak zorunda kalacağım yoksa. %45 NTSC paneller için de rehber mevcut, kullananlar da memnun.

@TabutcuZenciMan Şaka gibi dememde bir problem olduğunu düşünmüyorum ve Victus'lar gerçekten para tuzağı o fiyata ben %45 NTSC almam.

Alma kardeşim sana al diyen mi var? Git Nitro 16 al kullan en azından kullanmış olduğun ürünü önermiş olursun, veyahut 1050 kartlı cihazını kullan. :D

Sadece işlemci mi? Bunun için değmez zaten ikisi de üst seviye işlemciler.

A15'in %20ye yakın işlemci farkını kapatabilecek özellikleri neler?

Kasasının neyi rezalet? Limitlere rağmen A15'ten iyi performans vereceğini düşünüyorum. Her gün %100 sRGB panellere bakmayan adam %45 NTSC'den o kadar çekinmez. Attığım Nitro 5 daha iyi ancak Victus konusunda abarttığınızı düşünüyorum.

Ekrandan kıstığı için ucuz olabilir mi acaba? Konuyu daha saptırma raporlamak zorunda kalacağım yoksa. %45 NTSC paneller için de rehber mevcut, kullananlar da memnun.

Alma kardeşim sana al diyen mi var? :D

Peki ekran halloluyor peki güç kısıtlaması?

Yeni konular

Geri
Yukarı