HP Victus 16 vs ASUS TUF Gaming A15

Nitro 16 alınamıyorsa Nitro 5 var Victus'tan 2 kat kaliteli.

Merak ediyorum sen Nitro mu kullanıyorsun? Merak ediyorum bu %100 sRGB panel fetişi nereden geliyor. neye dayanarak 2 kat kaliteli diyorsun mesela Nitro 5 kronik ghostlinge sahip + olarak kullanan üyelerde kasa deformesi oluşuyor, kendileri de belirtiyor.

Nitro 16 alınamıyorsa Nitro 5 var Victus'tan 2 kat kaliteli.

İlk mesajıma bakarsan zaten Nitro 5 önermişim.

Agresif şekilde A15'in Victus 16'dan iyi olduğunu iddia ediyorsun. Farklarını atıyorum, hatalı olduğunu kabullenmek yerine konuyu saptırıyorsun. Daha fazla konuşmayacağım, konu sahibi arkadaş attığım konuyu okuyarak limit meselesini anlayabilir.

Merak ediyorum sen Nitro mu kullanıyorsun? Merak ediyorum bu %100 sRGB panel fetişi nereden geliyor. Neye dayanarak 2 kat kaliteli diyorsun mesela Nitro 5 kronik ghostlinge sahip artı olarak kullanan üyelerde kasa deformesi oluşuyor, kendileri de belirtiyor.

Çünkü hiç kimse neredeyse siyah beyaz gibi bir ekranda oyun oynamak ya da film izlemek istemez.

Merak ediyorum sen Nitro mu kullanıyorsun? Merak ediyorum bu %100 sRGB panel fetişi nereden geliyor. Neye dayanarak 2 kat kaliteli diyorsun mesela Nitro 5 kronik ghostlinge sahip artı olarak kullanan üyelerde kasa deformesi oluşuyor, kendileri de belirtiyor.

Kronik ghosting olayını nereden duydunuz? Arkadaş abartıyor da ghosting olduğunu bilmiyordum.

İlk mesajıma bakarsan zaten Nitro 5 önermişim.

Agresif şekilde A15'in Victus 16'dan iyi olduğunu iddia ediyorsun. Farklarını atıyorum, hatalı olduğunu kabullenmek yerine konuyu saptırıyorsun. Daha fazla konuşmayacağım, konu sahibi arkadaş attığım konuyu okuyarak limit meselesini anlayabilir.

Laptopun iyi olduğunu sadece işlemci belirlemez kalitede önemli ekran canlılığı da önemli.

Çünkü hiç kimse neredeyse siyah beyaz gibi bir ekranda oyun oynamak ya da film izlemek istemez.

Tam olarak neresi siyah beyaza benziyor :D?

Eski kasalarda vardı şu anda düzeltildi diye biliyorum ben. Hala çıkabilir ama küçük bir yüzdeye. O da her cihaz için var.

Rahatsız edici seviyede ghosting görmedim. Hafif düzeyde var diyorsa ülkede 0 ghostingli laptop yok ki :D.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-04-11 saat 18.51.18_a9490e21.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-11 saat 18.51.18_a9490e21.jpg
    152,1 KB · Görüntüleme: 21
Tam olarak neresi siyah beyaza benziyor :D?

Rahatsız edici seviyede ghosting görmedim. Hafif düzeyde var diyorsa ülkede 0 ghostingli laptop yok ki :D.

Hocam emin misiniz? Monitörden laptopa geçtim ekran berbat geliyor bana. iddiaya göre 9ms deniyor bu panellere.

Geri
Yukarı