HP Victus 16'da 144Hz açılamıyor

firefighter

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi yeni aldım bilgisayarı şu an kurulumlarını tamamladım ekran 64Hz olarak gözüküyor başka bir şey seçtirmiyor. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1663186401596.png

güncelledim geforce exprience bölümünden. ardından tekrar başlattım ama yine de olmadı. bilgisayarın direkt üzerinde 144hz etiketi olmasa kendime inanmayacağım
Ekran kartı sürücülerini yüklediğiniz zaman sorununuz çözülecektir.

Büyük ihtimalle siz bulamıyorsunuz.
1663216793864.png

1663216830516.png

"Sürücüleri algıla" da çalışmıyor maalesef sadece bu yazılımı gösteriyor her şekilde. Gece gece bu sorunu araştırırken forumda başka konular da açılmış oralardan bulup indirdim. Uyanıp kendime geldiğimde linkleri ekleyeceğim. Sonuç olarak AMD'nin kendi sitesinden işlemci modeliyle indirdiğimde sorun çözüldü teşekkür ederim. Böyle bir şeye ihtiyacım olduğunu bilmiyordum

Eki Görüntüle 1518013
Eki Görüntüle 1518014
"Sürücüleri algıla" da çalışmıyor maalesef sadece bu yazılımı gösteriyor her şekilde. Gece gece bu sorunu araştırırken forumda başka konular da açılmış oralardan bulup indirdim. Uyanıp kendime geldiğimde linkleri ekleyeceğim. Sonuç olarak AMD'nin kendi sitesinden işlemci modeliyle indirdiğimde sorun çözüldü teşekkür ederim. Böyle bir şeye ihtiyacım olduğunu bilmiyordum
win 11 deneyin,

Eki Görüntüle 1517857
Güncelledim GeForce exprience bölümünden. Ardından tekrar başlattım ama yine de olmadı. Bilgisayarın direkt üzerinde 144Hz etiketi olmasa kendime inanmayacağım.

Driver yüklenmemiş. Microsoft Basic diyor ya. Benim ekran 59 Hz ama format attığımda 64 Hz gözüküyor bu çok normal düzgün driver indirin hocam. 😄

Geri
Yukarı