HP Victus 8U846EAA30 alınır mı?

Bütçe
45000
Hocam sağ ol attığın HP Victus modelini alacağım çok sağ ol Gaming için ucuz olan yeter de artar diye düşünüyorum.

Aynı laptopu başka bir Technopat Sosyal kullanıcısına önermiştim. 1 aydır falan kullanıyor 3 gün önce konuştuğumuzda fazlasıyla memnun olduğundan bahsetmişti laptoptan umarım sende memnun kalırsın.

Aynı laptopu başka bir Technopat Sosyal kullanıcısına önermiştim. 1 aydır falan kullanıyor 3 gün önce konuştuğumuzda fazlasıyla memnun olduğundan bahsetmişti laptoptan umarım sende memnun kalırsın.

Hocam bilgisayar elim ulaştı sıkıntısız çok teşekkür ederim yardımların için çok memnunum. 1 hafta oldu kullanalı Omen Gaming Hub indirdim ekran kartını hybrid moddan vs. çıkardım aşırı memnun oldum çok sağ ol.

Hocam bilgisayar elim ulaştı sıkıntısız çok teşekkür ederim yardımların için çok memnunum. 1 hafta oldu kullanalı Omen Gaming Hub indirdim ekran kartını hybrid moddan vs. çıkardım aşırı memnun oldum çok sağ ol.

Birkaç fotoğraf bıraktım oyun içinden.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-28 163258.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-28 163258.png
    256,4 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran görüntüsü 2024-01-29 172932.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-29 172932.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 15
  • 1image.png
    1image.png
    730,8 KB · Görüntüleme: 12
  • image.png
    image.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Merhaba, bu laptopu almayı düşünüyorum ancak internette bu model ile ilgili bir inceleme videosu bulamadım. HP markasına biraz önyargılıyım bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır? Bu fiyata depolama RAM vs. olsun bayağı iyi gözüküyor içinde işletim sistemi de kurulu geliyormuş. HP Victus 8U846EAA30 Intel Core i7 13700H 15.6 (telefon uygulaması üzerinden link alınmıştır.)
Hocam memnun musunuz? Ben de alacağım da. Ama ben mimarlık üzerine kullanacağım. Sizce uygun mu? Beni üzer mi?

Hocam memnun musunuz? Ben de alacağım da. Ama ben mimarlık üzerine kullanacağım. Sizce uygun mu? Beni üzer mi?

Hocam biraz geç cevap veriyorum ama ben bayağı menun kaldım HP'ye biraz önyargılıydım ön yargım kırıldı diyebilirim ama ben sadece Gaming için kullanıyorum mimarlık uygulamalarının ağırlığı hakkında bir bilgim yok hiç kasma donma yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı