HP Victus almak mantıklı mı?

Aytunc Demir

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir oyuncu laptopu alacağım. Minimum 8-10 sene gitmesi gerekiyor (temiz kullanırım her gün oyun oynamayı düşünmüyorum). Araştırdığım kadarıyla Victus serisi güzele benziyor. Sizce aşağıdakilerden hangisini almak daha mantıklı olur? Ayrıca Victus sağlam mıdır? Isınma gibi sorunlar yaşatır mı bana? Bilgili birisi cevaplarsa sevinirim teşekkür ederim.

@Artoria Pendragon hocam bakabilirsen sevinirim bu işten iyi anlıyora benziyorsun. Yukarıdaki bilgisayarlardan sence hangisini almalıyım ? Sen olsan bunlardan başka bir laptopmu alırdın ?

Bütçe yeterse 3060 versiyonunu, yetmezse 6 GB 3050 versiyonunu almanızı öneririm hocam.

Hocam fiyat performans olarak harika cihazlar ben de almayı düşünüyordum. Fakat cihazı görmek için bir Vatan mağazasına gittim ve yapı kalitesini hiç beğenmedim. Eğer böyle şeylere önem veriyorsanız bir gidip görmenizi isterim cihazı. Eğer takılmıyorsanız bu fiyata alınabilecek harika bir cihaz kullanan arkadaşlarım memnunlar hep ama ben biraz önemsiyorum yapı kalitesi ve hissiyatını.

@Artoria Pendragon Hocam sanırım bütçe oraya kadar çıkamayacak maalesef.
Bütçe yeterse 3060 versiyonunu, yetmezse 6 GB 3050 versiyonunu almanızı öneririm hocam.

Hocam 3060'lıdaki işlemci 12500H'ın altında kalıyor diğer bilgisayarın ise ekranı da 15.6''. 16.1'' 12500H 3050TI daha mantıklı gibi. Hocam sen ne diyorsun bu konuda

Evet ama işlemcisi 12500H'ın altında kalıyor. 5600H 51 puan 12500H 65 puan versus.com'a göre

@Artoria Pendragon Hocam sanırım bütçe oraya kadar çıkamayacak maalesef.

Hocam 3060'lıdaki işlemci 12500H'ın altında kalıyor diğer bilgisayarın ise ekranı da 15.6". 16.1" 12500H 3050 Ti daha mantıklı gibi. Hocam sen ne diyorsun bu konuda

16.1 ile boyut olarak fazla bir fark yok, hem işlemcisi daha güçlü hem de 6 GB 3050 bulundurmasından dolayı 3050 modeli öneririm.

@Artoria Pendragon sanırım onu alacağım hocam teşekkür ederim. Isınma gibi bir sorun olmaz değil mi? Rahat rahat 8-10 sene kullanabilir miyim bu bilgisayarı bilgin var mı?

Soğutması ortalama, 8-10 sene oyun açısından gitmez tabii ki de fakat günlük kullanım açısından kullanım biçiminize bağlı, temiz kullanırsanız gider.

@Artoria Pendragon sanırım onu alacağım hocam teşekkür ederim. Isınma gibi bir sorun olmaz değil mi ? Rahat rahat 8-10 sene kullanabilir miyim bu bilgisayarı bilgin var mı.
Hocam yaklaşık 3 aydır Hp Victus serisi laptop kullanıyorum kesinlikle tavsiye etmem hocam. Onun yerine Asus modellerine bakabilirsiniz. Fiyatları da yakın hem. Ben HP den memnun değilim ve tavsiye etmem.

Hocam yaklaşık 3 aydır Hp Victus serisi laptop kullanıyorum kesinlikle tavsiye etmem hocam. Onun yerine Asus modellerine bakabilirsiniz. Fiyatları da yakın hem. Ben HP den memnun değilim ve tavsiye etmem.
Nesinden memnun değilsin hocam ve hangi modeli kullanmaktasın ?

@Aytunc Demir @escape2dead

Son düzenleme:

Geri
Yukarı