HP Victus ekran yırtılması

baturke

Decapat
Daha fazla  
24.06.2023 tarihinde Amazon'dan aldığın laptopta ekranda yırtılma olduğunu fark ettim ama sadece karanlık ortamda sağ taraftan bakıldığı zaman ekranın sağ kenarında belirli bir bölgede var, sizce ne yapmalıyım? Değişim talebi şu an yok daha sonra tekrar deneyin yazıyor iade etsemde ürünün fiyatı 2000 TL artmış.

24.06.2023 tarihinde Amazon'dan aldığın laptopta ekranda yırtılma olduğunu fark ettim ama sadece karanlık ortamda sağ taraftan bakıldığı zaman ekranın sağ kenarında belirli bir bölgede var, sizce ne yapmalıyım? Değişim talebi şu an yok daha sonra tekrar deneyin yazıyor iade etsemde ürünün fiyatı 2000 TL artmış.
Et? Sana aldığın fiyattan verir paranı olur biter.

Hocam bu ışık sızması değil ki iade etmeyesin. Zaten ekran 2000 tl den fazla tutar sanki ekran değiştiriyormuş gibi düşün para iadesi yaparlarsa ama sana önerim amazona değil eğer HP türkiye garantiliyse hp ye gönderin değişim yapıyor onlar eğer şanslıysanız üst model değişimi yaparlar ben 3 defa yazıcımı hp garantisine gönderdim 3 kere üst model değişimi yaptılar şuan aldığım yazıcının 3 model üstünü kullanıyorum.

Et? Sana aldığın fiyattan verir paranı olur biter.
Peki ne kullanacağım ?

Hocam bu ışık sızması değil ki iade etmeyesin. Zaten ekran 2000 TL'den fazla tutar sanki ekran değiştiriyormuş gibi düşün para iadesi yaparlarsa ama sana önerim amazona değil eğer HP Türkiye garantiliyse HP'ye gönderin değişim yapıyor onlar eğer şanslıysanız üst model değişimi yaparlar ben 3 defa yazıcımı HP garantisine gönderdim 3 kere üst model değişimi yaptılar şu an aldığım yazıcının 3 model üstünü kullanıyorum.

HP Türkiye garantili, yaşadığım yerde HP'nin teknik servisi var direkt oraya mı gitmeliyim sence.

Dosya Ekleri

• ekran 1.jpeg
    ekran 1.jpeg
    74,5 KB · Görüntüleme: 37
  • ekran2.jpeg
    ekran2.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 21
  • ekran3.jpeg
    ekran3.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 31
Hp destek yazın internete ve müşteri hizmetleri cep telefonunu bulup arayın laptop için şuna yazıcı için şuna basın diyerek sizi yönlendirecektir zaten ordan müşteri hizmetleriyle konuşup kayıt açtırarak teknik servise gönderin benim her şey 5 gün içinde olmuştu gönderdim değişim oldu ve elime geldi, pazartesi gönderdim cuma geldi mesela bana.
HP mağazasına mı ? Tam olarak anlamadım kusura bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı