Çözüldü HP Victus Gaming 16 laptop beklenilen performansı vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asabi_limon

Decapat
Yer
KRAL GENCEBAY
Daha fazla  
Meslek
-
Amazon.com.tr geçenlerde aldığım bu bilgisayara bugün ETS 2 indirip oynamayı denedim fakat hiç rahat bir şekilde oynatmıyor. Yüksek ayarlarda 30 FPS alıyor :d. Hem onun dışında menüde falanda mouse yavaş hareket ediyor. İlk başta Ultra ayarlarda çalıştırdım oynayamadım. Bilgisi olan biri yardım edebilir mi?

Çözüm
Yani aslında benim laptopun özellikleri gayet yeterli diye düşünüyorum ben. Her oyun açışımda onalrlamı uğraşacağım

Hiç şardja denemedim ama şarj harici yüskek FPS alamaz mıyım bu can sıkıcı çünkü?

Alamazsın, pilde limitleniyor. Gaming laptop almışsın zaten tam gücünü almak için şarjda kullanman şart.
Laptopun güç seçeneklerini kontrol et, performans moduna al. Omen yazılımından da performans moduna al.

Yani aslında benim laptopun özellikleri gayet yeterli diye düşünüyorum ben. Her oyun açışımda onalrlamı uğraşacağım

30 FPS deyince aklıma direkt şarjda olmama ihtimali geldi, şarjda oynuyorsunuz değil mi?
Hiç şardja denemedim ama şarj harici yüskek fps alamazmıyım bu can sıkıcı çünkü ?

Acaba windowsu kurarken yanlış bir işlemmi oldu driverlar vs. ?

Hiç şardja denemedim ama şarj harici yüskek FPS alamaz mıyım bu can sıkıcı çünkü?

Alamazsın, pilde limitleniyor. Gaming laptop almışsın zaten tam gücünü almak için şarjda kullanman şart.

Çözüm
Hayır o ayarları bir kere yapacaksın değiştirene kadar da öyle kalacak. Ayrıca tek kanal RAM'i de ileride çift kanal 16 yaparsan büyük oranda artış sağlarsın.

Yapmayı düşünüyorum.

Teşekkürler şimdi çok iyi oldu 170 FPS'lere ulaştı ultrada.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı