HP Victus i5-12500H laptop nasıldır?

Evet benim laptop da HP Victus 16-D1045NT. Parantez içindeki kısmı bilmiyorum.

CMD'den baktığımda da 2 slot var gösteriyor. Hatta kapasite 128 GB'a kadar desteklediği yazıyor.

Bende grafik işlemci olarak Intel UHD grapics var misal. Bunun gibi değişken olan kısımlar olabilir.

MediaMarkt'daki görevli ve kasiyere sorduğumda tek slot dendi. Eve gelip başlangıç-performans kısmına bakınca da tek slot olduğunu kabullendim ama şu an emin olamadım.
Ben yarın Hp ile bizzat bu konuyu görüşcem artık onlar ne derse modelin tam seri numarasını vercem direkt 2 slotlu mu tek slotlu mu diye sorcam kesin bir bilgi vereceklerini düşünüyorum ben sırf bu yüzden kutuyu açmadım tek slot ise iade ederim diye ben bu modeli yükseltirim diye 8gb ram e rağmen aldım hatta ram siparişi bile verdim anlamanın en kesin yolu içine bakmak ama işte bende kutuyu henüz açmadım tek slot korkusundan iade edemem diye yarın bu konuyu kesinliğe kavuştururuz umarım.

Evet benim laptop da HP Victus 16-D1045NT. Parantez içindeki kısmı bilmiyorum.

CMD'den baktığımda da 2 slot var gösteriyor. Hatta kapasite 128 GB'a kadar desteklediği yazıyor.

Bende grafik işlemci olarak Intel UHD grapics var misal. Bunun gibi değişken olan kısımlar olabilir.

MediaMarkt'daki görevli ve kasiyere sorduğumda tek slot dendi. Eve gelip başlangıç-performans kısmına bakınca da tek slot olduğunu kabullendim ama şu an emin olamadım.
Epeycom da da 2 slot olarak gözüküyor

VRAM darboğazı yaşarsınız belli başlı oyunlarda fakat fiyatına göre oldukça iyi, 1 tane 8GB DDR5 RAM ekledikten sonra nihai performansına ulaşırsınız bilgisayarın.
Evet ama tek slot mu çift slot mu emin olamadık tam

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-30-19-36-56-227_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-30-19-36-56-227_com.android.chrome.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 18
Epeycom da da 2 slot olarak gözüküyor

Evet ama tek slot mu çift slot mu emin olamadık tam
Tek slot olduğunu sanmıyorum, HP tek slot RAM koyacak kadar aptallık yapmış olamaz. Öyle bir şey olsa kimseye satamazlardı bilgisayarı. Yarın HP destekle görüşüp kesin bilgi almanızı tavsiye ederim.

Ben de aynı laptopu aldım. Ekran kalitesi biraz düşük geliyor bana. Onun dışında ısınma mevzusu var biraz ama performans modunu açarsan sorun olmuyor.
Hocam size zahmet cpu z görüntüsünü paylaşabilir misiniz Crucial RAM CT8G48C40S5 8GB DDR5 4800MHz CL40 Dizüstü Bilgisayar Bellek bugün amazondan bu ram siparişini verdim uyumlu olup olmadığını sorabilir misin cpu z görüntüsü ile beraber.Ayrıca sizin de almanızı tavsiye ederim eğer uyumlu çıkarsa 30 gün iade hakkımız var ben birazda ona güvenerek sipariş verdim ve şu an çok ucuz fiyatı çünkü

Hocam size zahmet CPU Z görüntüsünü paylaşabilir misiniz Crucial RAM CT8G48C40S5 8 GB DDR5 4800MHz CL40 Dizüstü bilgisayar Bellek bugün Amazon'dan bu RAM siparişini verdim uyumlu olup olmadığını sorabilir misin CPU Z görüntüsü ile beraber. Ayrıca sizin de almanızı tavsiye ederim eğer uyumlu çıkarsa 30 gün iade hakkımız var ben biraz da ona güvenerek sipariş verdim ve şu an çok ucuz fiyatı çünkü.

Uyumlu olacaktır muhtemelen victuslardan CL40 çıkıyor genelde.

Hocam size zahmet CPU Z görüntüsünü paylaşabilir misiniz Crucial RAM CT8G48C40S5 8 GB DDR5 4800MHz CL40 dizüstü bilgisayar bellek bugün Amazon'dan bu RAM siparişini verdim uyumlu olup olmadığını sorabilir misin CPU Z görüntüsü ile beraber. Ayrıca sizin de almanızı tavsiye ederim eğer uyumlu çıkarsa 30 gün iade hakkımız var ben biraz da ona güvenerek sipariş verdim ve şu an çok ucuz fiyatı çünkü.

Ben de yarın HP'yi arayacağım. CPU-Z görüntüsünü atarım eve gidince. Sizde nasıl gözüküyor peki?

Amazon'daki fiyatı gördüm hakikaten ucuz. Gelince kendiniz mi takacaksınız?

HP'yi arayıp haber verilmesi gerekiyor dendiiğini duydum bilgisayar içi açılıp parça değişeceği zaman.

Ben de yarın HP'yi arayacağım. CPU-Z görüntüsünü atarım eve gidince. Sizde nasıl gözüküyor peki?

Amazon'daki fiyatı gördüm hakikaten ucuz. Gelince kendiniz mi takacaksınız?

HP'yi arayıp haber verilmesi gerekiyor dendiiğini duydum bilgisayar içi açılıp parça değişeceği zaman.
Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz donanım yükseltme işlemlerini HP teknik servisleri ücretli dahi olsa gerçekleştirilemediğini paylaşmak isteriz. Yükseltme işlemini ürüne fiziksel olarak zarar vermeden siz veya bir bilgisayarcı gerçekleştirebilir. Burada önemli olan işlem sırasında bilgisayarınıza donanımsal bir zarar verilmemesidir. Bilgisayarınıza donanımsal bir zarar verildiği takdirde garanti kapsamı dışında kalacaktır. Rami takabiliriz donanıma zarar vermeden böyle cevap vermişti.

Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz donanım yükseltme işlemlerini HP teknik servisleri ücretli dahi olsa gerçekleştirilemediğini paylaşmak isteriz. Yükseltme işlemini ürüne fiziksel olarak zarar vermeden siz veya bir bilgisayarcı gerçekleştirebilir. Burada önemli olan işlem sırasında bilgisayarınıza donanımsal bir zarar verilmemesidir. Bilgisayarınıza donanımsal bir zarar verildiği takdirde garanti kapsamı dışında kalacaktır. Rami takabiliriz donanıma zarar vermeden böyle cevap vermişti.
E iyi o zaman.Takıp çıkarmak zor değil zaten. Umarım çift slot vardır onu öğrenebilsek daha da bir sorun kalmayacak bilgisayar gayet güzel çünkü.
Birkaç oyunda denedim fpsler fena.

Yeni konular

Geri
Yukarı