HP Victus laptop Hangi SSD ile uyumlu?

ackermana

Centipat
Daha fazla  
Bu
Dostlar merhaba, bundan 4 ay öncesinde bir laptop aldım. Şu an ekran kartının "Ti" olmaması 16 GB RAM'i yutuyor ve 512 GB depolamanın yeterli gelmemesinden dolayı RAM ve SSD yükseltme yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok severim önerilerinizi bekliyorum. Anakartın hangi SSD türünü desteklediğini bilmediğim içinde yardım almak istedim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM yukseltmesi yapma sebebinizi anlayamadim ama gerekli oldugunu da sanmiyorum. SSD olarak da 1 adet NVMe slotu mevcut, yani icindekini çıkarıp daha buyuk kapasiteli NVMe M.2 alarak yukseltme yapabilirsiniz.

RAM yukseltmesi yapma sebebinizi anlayamadim ama gerekli oldugunu da sanmiyorum. SSD olarak da 1 adet NVMe slotu mevcut, yani icindekini çıkarıp daha buyuk kapasiteli NVMe M.2 alarak yukseltme yapabilirsiniz.
Bessty hocam ekran kartı ramden kullandığı için yeterli gelmiyor benim için, ram olarak kaç slotum var acaba onun hakkında bir bilginiz var mı ? bir de sizde herhalde victus kullanıyorsunuz ama mux switchin bu modellerde olduğunu bilmiyordum var yazmışsınız profilinizde, nasıl açılıyor acaba ?

Bessty hocam ekran kartı RAM'den kullandığı için yeterli gelmiyor benim için, RAM olarak kaç slotum var acaba onun hakkında bir bilginiz var mı? Bir de sizde herhalde Victus kullanıyorsunuz ama MUX Switch'in bu modellerde olduğunu bilmiyordum var yazmışsınız profilinizde, nasıl açılıyor acaba?

2 RAM slotu mevcut, içindeki 2x8 RAM'leri çıkarıp 2x16 şeklinde yükseltme yapabilirsiniz. Ben Victus 16 S0015NT modelini kullanıyorum, MUX Switch bildiğim kadarıyla 4000 serisi bulunan Victus 16ların hepsinde mevcut. HP Omen Gaming Hub yazılımı üzerinden MUX Switch kontrolü sağlayabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı