HP Victus mu Monster mı?

Modeller önemli, direkt markaya laf etmen hoş değil. Eskiden gerçekten çok iyi iş çıkarıyorlardı, macun olarak Thermal Grizzly vardı. Fakat şu an MX4 kullanılıyor, 2 haftada pump out yapıyor şimdiki.
Bazı Tulpar modeller şu an alınabilir mesela, ama araştırıp öğrenilmesi lazım. Monster ek olarak throttle kısmında mükemmel iş çıkarıyor, laptoplarda hiçbir limt yok neredeyse. Kendi sistemimde rekor kırdım 3 kez.
Dostum, bunları bana sayıp, adama yine de önermemişsin.

Ben markaya laf ederim, neden? Bir markadan bir şey alacaksam ve de alacağım şey %80 çöp çıkacaksa sonrasına bakmam. İstediği kadar limiti olmasın, ısındıktan sonra duracak ya da kapanacak.

Tamam savun ya da sev ama sen de benle aynı şeyi demişsin. Lütfn..

Dostum, bunları bana sayıp, adama yine de önermemişsin.

Ben markaya laf ederim, neden? Bir markadan bir şey alacaksam ve de alacağım şey %80 çöp çıkacaksa sonrasına bakmam. İstediği kadar limiti olmasın, ısındıktan sonra duracak ya da kapanacak.

Tamam savun ya da sev ama sen de benimle aynı şeyi demişsin. Lütfn.

Önermedim mi? Abra alınmamalı diye yazdım sadece, hiçbir Monster laptop alınmasın demedim.
%80 çöp çıkartacak varsa HP'dir. Limit olmamasına rağmen diğer markaların laptoplardan düşük performans veriyor neden acaba :D?

Tamam HP'de almayalım. Ama ısınma ve kalitesiz anakart deyip de Monster tarafında olmanız biraz bana paradoks gibi geldi. Neyse. Herkes istediğini sevebilir. Ben isnalara Monster ruleti oynatmam. Gerek yok.

Monster ucuz anakart kullanmıyor çünkü, işlemcilerde limit yok. Maksimum performans için ayarlanmış, sadece sıcaklıktan dolayı throttle oluyor o kadar. Onun çözümü de MX4 yerine farklı bir macun kullanmak. Clevo kasalı olanlarda bile limitler kaldırılmış bulunuyor.

Benim tercihim HP. Monster gbi yerli firmalardan uzak durman tabii iş şans isi elimden kacirdığim bir laptop fiyati ve ozellikleri gorün stok 10 dakikada tukendi Toshiba cekilmeseydi yariştan listenine n başinda olurdu çok dayaniklı urunlerdi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230918_182255_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230918_182255_WhatsApp.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 53
Güzel bir önerim var DDR5 sistem HP beyaz ergonomik 16 GB RAM 3050 6 GB ekran karti diğer muadilletinden güzel 24000 TL HB'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı