Elektronik HP Victus RTX 3060 laptop 19.967TL!

Dahada ucuzlamış 19.300 civarı olmuş. Amazon ile aralarında 1.200TL fark var.

95W.

Alınır o fiyata, öneririm. Güzel fiyat.

OMEN 15 stoklara gelse keşke tekrardan, alabilirdim...
Hocam söylediğiniz model bu mu?,

Bu ise aynı fiyata alternatiflerde var sanırım.

Dahada ucuzlamış 19.300 civarı olmuş. Amazon ile aralarında 1.200TL fark var.

Hocam söylediğiniz model bu mu?,

Bu ise aynı fiyata alternatiflerde var sanırım.
Bu da ben 5600H 3060 modelini arıyorum :(

Kısa süre önce Lenovo laptop aldım. Lenovo 82S900VBTX i5 12500H, 16 RAM 512 GB SSD, RXT3050 14 bine. İade edip bu model almalı mı yoksa bu laptop işimi görür mü?

Hocam satıcısı emperor. Araştırmanı öneririm. 3 4 ay önce sorunlu laptop yolladılar(kutu açılmış 3 4 tane ışık sızması vardj ekranda ve şarj olmayan laptop) hepsiburada.com üzerinden aldım iade edene kadar anam ağladı :D bilgine.

500TL büyük bir indirim değil ancak ülkedeki en ucuz RTX 3060 laptop olduğu için paylaşıyorum.
Ben bunu Amazondan aldım. Ekran kartı 85w omen gaming hubtan performans moda alırsan 95w olur. Nv ssd slotu var. Performansı güzel. Öyle çok büyük beklentiye girmemek lazım ama. Ben soğutucu ile kullanıyorum o yüzden ısınıyor mu bilmiyorum.

Hocam satıcısı emperor. Araştırmanı öneririm. 3 4 ay önce sorunlu laptop yolladılar(kutu açılmış 3 4 tane ışık sızması vardj ekranda ve şarj olmayan laptop) hepsiburada.com üzerinden aldım iade edene kadar anam ağladı :D bilgine.
Pttavm de ki çoğu satıcı böyle yapıyor kutusu açılmış kullanılmış ya da arızalı ürünleri sıfır diye satıyorlar ucuza

Yeni konular

Geri
Yukarı