HP X22 6ML40aa incelemesi

Dostlar selam öncelikle daha önce hiç monitörüm olmadığı için ve hiç inceleme yapmadigim için salak saçma bir konu olabilir. Bu yüzden özür diliyorum.

Öncelikle ürün N11 üzerinden indirimli fiyatı ile 1200 ₺ gibi 144Hz için makul bir fiyata aldım. Akat 24"in veya VA ya da IPS panelin yerini aratmadı. Dikkat aratmadı diyorum çünkü daha önce TN panel kullanıyordum 9 yıldır.

Öncelikle ürün TN panel ve 21". Arka kısmında 2 ızgaralı bir hoparlörü bulunuyor. Film ve dizi izlemek için gayet yeterli. Müzik bile dinlenir iyi ses veriyor.

Tasarım olarak arkasındaki şeritli tasarım çok hoşuma gitti. Monitör açık iken beyaz, uyku modunda iken ise turuncu yanan bir adet de ledimiz var güç tuşunun üstünde. Güç tuşunun yanındaki 4 adet tuş ile parlaklık, renk modları, görüntü girişleri, güç kullanımı, menü pozisyonu ve management bölümünden fabrika ayarlarına sıfırlayarak işlemler yapabiliyorsunuz.

Monitörde VGA ve HDMI girişleri bulunuyor display girişi mevcut değil. Fakat bu FreeSync kullanamayacaginiz anlamına gelmiyor. Yanında muhtemelen HDMI 2.0 kablo ile geliyor çünkü Radeon ayarlarına baktığımda FreeSync açabiliyordum.

Ayrıca anlamadigim bir şey var: Windows ayarlardan 144Hz seçiyorum fakat açılışta current mode: 100 Hz yazıyor.
Goruntu atamıyorum çünkü sistem Boot hatası veriyor. SSD'yi görmüyor sanırım. Çıkarıp yeniden takmayı deneyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı