HP22X monitör nasıl?

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monitör
HP 22X
Monitörüm HP22X marka monitör, kendisini 1,5 2 yıldır kullanıyorum ve LCD sanıyordum ama TN panel miş bugün satın aldığım yere baktım fiyatı 6000 TL olmuş ben zamanında 1250TL'ye almıştım.
O zamanlar MSI'ın şu 4300 TL'lik monitörü de 1250 TL idi.
MSI'ın paneli filan daha iyi ama neden benim monitör daha pahalı.
Bu monitör iyi mi kötü mü ne gibi bir özelliği var.
Ayrıca güç tüketimi 17 W Max da 40W diyor 17W olan monitör nasıl 40W kadar çıkabiliyor OC yapılıyor mu yani mümkün mü?

Monitörüm HP22X marka monitör, kendisini 1,5 2 yıldır kullanıyorum ve LCD sanıyordum ama TN panel miş bugün satın aldığım yere baktım fiyatı 6000 TL olmuş ben zamanında 1250TL'ye almıştım.
O zamanlar MSI'ın şu 4300 TL'lik monitörü de 1250 TL idi.
MSI'ın paneli filan daha iyi ama neden benim monitör daha pahalı.
Bu monitör iyi mi kötü mü ne gibi bir özelliği var.
Ayrıca güç tüketimi 17 W Max da 40W diyor 17W olan monitör nasıl 40W kadar çıkabiliyor OC yapılıyor mu yani mümkün mü?

Hocam troll konu diye reportluyorum özür dilerim fakat 0,25 kuruş ne hocam.

Monitör almayacağım var zaten.

Bu konuda bütçe gerekmiyor dalgasına 25 krş yazdım yazılanı okursan monitör neden pahalı ve özellikleri nedir diye soruyorum.

Saçma sapan ban yemek istemiyorum bakın.
Monitörümün özelliklerini, OC yapıp yapamayacağımı ve neden bu kadar pahalı olduğunu.
Soruyorum.
Şu sorular için bütçe belirtmem gerekmiyor ya o yüzden 25 krş dedim.

Konuyu çözemedim. Yeni bir monitör mü almak istiyorsunuz? Yoksa sıf fiyatlar arttı diye mi konu açıyorsunuz? Fiyatların neden arttığını şimdi konuşmamıza gerek yok diye düşünüyorum. Azıcık televizyon, internet kullanıyorsan biliyorsundur.

Konuyu çözemedim. Yeni bir monitör mü almak istiyorsunuz? Yoksa sıf fiyatlar arttı diye mi konu açıyorsunuz? Fiyatların neden arttığını şimdi konuşmamıza gerek yok diye düşünüyorum. Azıcık televizyon, internet kullanıyorsan biliyorsundur.

Monitörümün özelliklerini, OC yapıp yapamayacağımı ve neden bu kadar pahalı olduğunu.
Soruyorum.

Demek istediğim diğer oyuncu monitörlerinden farkı ne.

Demek istediğim diğer oyuncu monitörlerinden farkı ne.

Farkı markı yok. Satışı olmayacak bir ürün. Oraya yazılan fiyat ürünü farklı veya değerli yapmıyor. Satıcı belirler fiyatı. 50 Bin TL'de yazabilirler. Bu sizi aldatmasın. Günümüz için alınmayacak bir monitör. Konu budur.

Monitör almayacağım var zaten.

Bu konuda bütçe gerekmiyor dalgasına 25 krş yazdım yazılanı okursan monitör neden pahalı ve özellikleri nedir diye soruyorum.

Saçma sapan ban yemek istemiyorum bakın.
Soruyorum.
Şu sorular için bütçe belirtmem gerekmiyor ya o yüzden 25 krş dedim.

Tamam hocam başka arkadaş da anlamamış zaten reportladım sıkıntı yok.

Geri
Yukarı