Hpool "System warning: You have unsigned plot file" hatası

efeemir

Centipat
Yer
Izmir
Daha fazla  
Meslek
Freelancer
Arkadaşlar merhaba, normalde kazım yapıyordum fakat "unsigned" hatası vermiş neden olur? Fotoğraf ektedir.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    26,1 KB · Görüntüleme: 441
@efeemir bu plotları oluştururken chia.exe kullandığın anahtar ile Pool > Configuration kısmında Pool Public Key status kısmı Successful mi yazıyor? Eğer yazmıyorsa Salı gününe kadar otomatik onaylamalar askıda. Salı gününü beklemelisin.
Yok eğer Successful yazıyorsa. Şu ekteki videoyu izlersen uygulamalı anlatımı var. Çok kısa bir video zaten.
Bu arada Chia.exe de çift anahtar mı kullanıyorsun? miner de console girdiğin api doğru mu ? Miner-Gui açıkken consolu açtıında plotları belirttiğin dizini tarama yapıp yapmadığını görebiliyor musun?

@efeemir bu plotları oluştururken chia.exe kullandığın anahtar ile pool > Configuration kısmında pool public key status kısmı successful mi yazıyor? Eğer yazmıyorsa salı gününe kadar otomatik onaylamalar askıda. Salı gününü beklemelisin.
Yok eğer successful yazıyorsa. Şu ekteki videoyu izlersen uygulamalı anlatımı var. Çok kısa bir video zaten.
Bu arada Chia.exe de çift anahtar mı kullanıyorsun? Miner de Console girdiğin API doğru mu? Miner-GUI açıkken consolu açtıında plotları belirttiğin dizini tarama yapıp yapmadığını görebiliyor musun?

Şu an "auditing" yazıyor ondan olabilir mi? Chia.exe çift anahtar nedir onu anlamadım. API doğru bu arada, consolu açınca "işlem başarıyla tamamlandı" "New mining info" tarzında hep alt alta böyle sonuç çıkarıyor.

Şu an "auditing" yazıyor ondan olabilir mi? Chia.exe çift anahtar nedir onu anlamadım. API doğru bu arada, consolu açınca "işlem başarıyla tamamlandı" "New mining info" tarzında hep alt alta böyle sonuç çıkarıyor.
Aynen kardeşim. Salı gününe kadar beklemelisin.
Anahtar olayı, chia.exe açınca karşına çıkan cüzdanı seçiyorsun ya :)

Yeni konular

Geri
Yukarı