Chia Hpool kazım yapılmıyor

electus_8

Decapat
Daha fazla  
Bende 4TB HDD var ve 700 GB'sini plot oluşturdum. Geri kalanını da oluşturuyordum ama dedim bir yanda oluştururken bir yandan kazım yapsın azıcık bir şey. Plotları Hpoola bağladım, plotlarım da bağlandı her şey tamam ama kazım yapmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca klon plot kullananlar tek tek banlanıyor şuan. Mağdurum diyenler oluşmaya başlamış. Özellikle online ortamlarda plot satın alanlar.

Bende 4TB HDD var ve 700 GB'sini plot oluşturdum. Geri kalanını da oluşturuyordum ama dedim bir yanda oluştururken bir yandan kazım yapsın azıcık bir şey. Plotları Hpoola bağladım, plotlarım da bağlandı her şey tamam ama kazım yapmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1038209
Başlık altındaki önceki yorumları okumuyor musunuz? Sizden hemen önceki yorum bunun nedeninden bahsediyor.

Ayrıca klon plot kullananlar tek tek banlanıyor şu an. Mağdurum diyenler oluşmaya başlamış. Özellikle Online ortamlarda plot satın alanlar.

Dışarıdan plot yaptırmaya verdiğim HDD içinde benim daha önce yaptıklarım kalmış. Plotlayanlar da üzerine ek yapmışlar. Haliyle HDD gelince sisteme ekleyince 9 tanesi aynı oldu. Sistem kabul etmedi o 9 taneyi ama konsol ekranında aşağıdaki resimdeki ibareler çıkıyor sürekli. Ben şimdi banlanmış mı oldum? Öyleyse ne yapmalıyom?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-02 at 22.51.24.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-02 at 22.51.24.jpeg
    444,3 KB · Görüntüleme: 40
Dışarıdan plot yaptırmaya verdiğim HDD içinde benim daha önce yaptıklarım kalmış. Plotlayanlar da üzerine ek yapmışlar. Haliyle HDD gelince sisteme ekleyince 9 tanesi aynı oldu. Sistem kabul etmedi o 9 taneyi ama konsol ekranında aşağıdaki resimdeki ibareler çıkıyor sürekli. Ben şimdi banlanmış mı oldum? Öyleyse ne yapmalıyom?

Hayır. Güvenlik duvarından kaynaklı. Portlarını da ayrıca kontrol eder misin ? 8444, 8447, 8449
Başlat > "ara" Gelişmiş Güvenlik Özellikli Windows Defender Güvenlik Duvarı

Açılan pencere de sol menüde bulunan Gelen ve Giden kuralları göreceksin. Burada bir ekleme yapacağız. Örnek olarak 8444 port için şöyle anlatmak gerekirse. Ekte Gelen kurala 8444 tcp port izin ayarını gösterdim. sen yine aynı mantık ile Giden kurallara da bu şekilde ekleme yapacaksın.
TCP ve UDP olarak her port için (8444, 8447, 8449) gelen ve giden kuralları tek tek yapmalısın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları yaptıktan sonra pc yi yeniden başlat. (bekleyen plot işlemin varsa bitir öyle yap)
Sırayla chia exe yi aç. gui den plotlarını diskteki yerini tekrar kontrol et ve consolu aç bakalım sorun gitmiş mi?

Çözülmezse belirtir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı