HS35 ağır mı?

Hocam 100 liralık çin malı kulaklık kullanıyorum. Herhalde bundan daha kötü bir mikrofon kalitesi yoktur. Profesyonel bir şey olmasını istemiyorum. Discord ve CS:GO oyun içi sesim net gitsin yeterli. Bir de oyundayken yüksek volume ile oynuyorum. Ateş ettiğimde ses sekmesi oluyor ve sesim Discord da olan arkadaşlarıma gidiyor. Bunda öyle bir problem yok değil mi?
Hocam, konunuza da yazmıştım fakat tekrar yazayım. Hem E900 Pro hem de HS35'e sahibim, E900 Pro açık ara önde.
Kendi düşüncelerimi şöyle açıklayabilirim:
"Hocam, elimde hem HS35 hem de Drop Plus var. Drop Plus'ın daha iyi olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. HS35'e çöp mikrofon ve malzeme kalitesi yüzünden çöp diyenler var, ancak orada haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Mikrofona sünger takıldığında patlamaların çoğu yok oluyor, bence gayet yeterli. Ayrıca gerçekten de muazzam bir destekleri var, kırılırsa yenisini ya da bir üst modelini yollayabiliyorlar.

Drop Plus'ın 420 TL'yi hak ettiği tartışılır, ben AliExpress'ten 230 TL'ye aldığım için 230 TL'ye değeceğini net bir şekilde söyleyebilirim. Mikrofon olarak Drop Plus daha üstün, malzeme kalitesi olarak da daha üstün. Drop Plus suni deri kulak pedleri kullanmış, HS35 memory foam denilen malzeme. Kardeşime göre HS35 daha rahat gelirken bana göre Drop Plus daha rahat. Corsair desteği tek geçerim, HS35'in yanında gelen dönüştürücü bozuk çıktı. Derdimi kanıtlarla ve anlaşılır bir İngilizce ile anlatarak mail attım, ertesi gün Tayvan'dan takipli kargoyla yeni dönüştürücü gönderdiklerini söylediler.

HS35'i kendime, Drop Plus'ı da kardeşime almıştım ancak Drop Plus daha kaliteli olunca şu an onu kullanmaktayım. HS35 ile aralarındaki 100 TL'lik farka değeceğini düşünmüyorum ancak 230 TL'ye alınabileceğini samimiyetle söyleyebilirim."

Açık ve net şekilde anlattınız hocam. Mikrofon kalitesi denildiği gibi çok kötü değil anladığım kadarıyla. Bu dolar kurunda 230-240 TL'ye düşeceğini hiç zannetmiyorum. İndirim yakalarsam oda bir ihtimal, aradaki 100 TL farkı verebilirim. Mikrofonun ucuna sünger takılınca ses patlamasını yok ediyor dediniz. Önerebileceğiniz bir sünger var mı? Kullandığını veya test ettiğiniz? @Ali Pınar

Açık ve net şekilde anlattınız hocam. Mikrofon kalitesi denildiği gibi çok kötü değil anladığım kadarıyla. Bu dolar kurunda 230-240 TL'ye düşeceğini hiç zannetmiyorum. İndirim yakalarsam oda bir ihtimal, aradaki 100 TL farkı verebilirim. Mikrofonun ucuna sünger takılınca ses patlamasını yok ediyor dediniz. Önerebileceğiniz bir sünger var mı? Kullandığını veya test ettiğiniz? @Ali Pınar
Hocam, MSN döneminden kalma bir mikrofonu parçaladığımda içinden çıkan sünger tam uyunca onu kullandım. Hoş durmayabilir ancak bulaşık süngeriyle de yapabilirsiniz, olmadı sırf o amaca satılan süngerler de var.

Ağır değil. Gayet rahat. 8-9 saatlik kullanımdan sonra bir ağrı hissetmedim. Pedleri kumaş olduğundan dolayı terletmiyor.

Ben kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Kuzenime tavsiye ettiğim ve tavsiyem üzerine aldığı bir ürün. Bende bir hafta kadar kullandım ve tecrübe ettim. Forumda gömen gömene gayet güzel bir ürün, sonunda gerçekten kullanıp öyle yorum yapan birisine denk geldim.

Geri
Yukarı