HS50 Pro 399 TL

Ben aldım kulaklığı. Kaçıranlar üzülmesin itopya daha ucuza koymuş :) Galiba düdüklendim gene.

Bu arada hs35 alacaktım biranda bunu aldım dostlar. Kulaklık nasıldır? Parasını hak eder inşallah.

@caglarcar HS35 adlı plastik çöplüğünden kat kat daha iyi bir kulaklık. Aralarında büyük fark var. HS35 giriş seviyesi olduğu gibi ucuz ve dandik bir plastik malzeme kullanıyor. Kafa bandı kırılıyor, mikrofonu ölüyor ve ses kalitesi bozuluyor zamanla. HS50 Pro almanız çok iyi olmuş. Az kalsın sorunlu bir kulaklık alacakmışsınız.

@caglarcar HS35 adlı plastik çöplüğünden kat kat daha iyi bir kulaklık. Aralarında büyük fark var. HS35 giriş seviyesi olduğu gibi ucuz ve dandik bir plastik malzeme kullanıyor. Kafa bandı kırılıyor, mikrofonu ölüyor ve ses kalitesi bozuluyor zamanla. HS50 Pro almanız çok iyi olmuş. Az kalsın sorunlu bir kulaklık alacakmışsınız.
Vallahi içime su serptiniz. Epey sitesinden baktım her özelliği aynıydı ikisini karşılaştırınca. İptal edecektim şimdi hs35 alacaktım ama vazgeçtim,sağolun.

Deneyip almanızı tavsiye ediyorum. Kulaklarım büyüktür benim. Bu kulaklığı aldığımda resmen kulaklarım işkence çekiyordu. Deneyip alın.

Geri
Yukarı