HS70 vs Cloud 2 vs HS60

Qual

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize öncelikle selamlar, forumun yeni üyesiyim. Sizden yardım açmak için böyle bir konu açma gereği duydum. Ben bir PS4 kullanıcısıyım, yaz aylarında sadece Fortnite oynamak istiyorum. Ve kulaklık tercihi olarak PS4'te 7.1 olmasını istiyorum fakat PS4'ün kendi kulaklığı değil, ona çok güvenmiyorum. Biraz araştırdım, piyasada 7.1 olan 6-7 tane 500-750TL fiyat aralığında kulaklıklar buldum. HS70, HS60, Cloud II, G633, G433 vs. fakat ben HS70'e daha yakın duruyorum. HS70'in Wireless desteği PS4'te var ve 7.1 bir kulaklık fakat 7.1 PS4 üzerinden etkin olur mu onu bilmiyorum. Bunu bilen bi arkadaş varsa lütfen söylesin ve bu söylediğim kulaklıklar arasında veya haricinde kulaklık öneriniz varsa önerin lütfen.

Cloud 2 kullanıcısıyım. Fiyatını hakediyor. Diğerlerini denemedim ama oyunlar için gayet yeterli diyebilirim.

Cloud 2 kullanıcısıyım. Fiyatını hakediyor. Diğerlerini denemedim ama oyunlar için gayet yeterli diyebilirim.
Cloud Flight’a bütçem yetiyor fakat 7.1 değil. Sizce 7.1 çok fazla fark ediyor mu veya sizi bir üst seviyeye taşıyor mu?

Aşırı kararsız kaldım şu an, Cloud 2 güzel tamam da Cloud Flight ile karşılaştırırsak hangisi alır peki, 7.1 önemli.

Cloud Flight’a bütçem yetiyor fakat 7.1 değil. Sizce 7.1 çok fazla fark ediyor mu veya sizi bir üst seviyeye taşıyor mu?
Bana soracak olursan Cloud 2 işini görür. Hem müzik vem oyun performansı tatmin edici seviyede 7.1 e gelince tabiki farkı var. Yinede son karar size kalmış.

HS 70 ve HS 60 da dip ses sorunu var. Forumlarda açılmış konular var. Pazartesi den beri HS 60 kullanıcısıyım çok rahatsız ediyor o ses. Tavsiye etmiyorum.

Benim kullandığım hs70 de dip ses sorunu diye bir şey yok. Gayet güzel ses alıyorum. Muhtemelen belli bir parti üründe böyle bir durum ortaya çıktı ve ondan sonra sorun düzeltildi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı