HTC ONE(M7) VS XPERİA Z

İki telefon da bu dönemin gerisinde kaldı. İki telefonun da alınmasını tavsiye etmem bu saatten sonra. Bütçe ne kadar ? Alternatif düşünüyor musun ?

İki telefon da bu dönemin gerisinde kaldı. İki telefonun da alınmasını tavsiye etmem bu saatten sonra. Bütçe ne kadar ? Alternatif düşünüyor musun ?
Bütçesi max 1400 TL. Alternatif olabilir(G2 ve Nexus 5 hariç)
Not: Kendisi oyun oynamıyacak. Facebook,twitter,whatsapp,internet uygulamalarına girecek(ancak uzun vade de kullanacak)

Performans olarak bu bütçeye en iyi LG G2'ydi. Ancak malzeme kalitesi olarak benim de hoşuma gitmedi. Arkadaş da o yüzden beğenmemiştir herhalde. HTC one M7 daha uzun gider gibi geliyor bana. Xperia Z de var bende. Kötü değil ancak M7 daha uzun gider gibi.

Performans olarak bu bütçeye en iyi LG G2'ydi. Ancak malzeme kalitesi olarak benim de hoşuma gitmedi. Arkadaş da o yüzden beğenmemiştir herhalde. HTC one M7 daha uzun gider gibi geliyor bana. Xperia Z de var bende. Kötü değil ancak M7 daha uzun gider gibi.
Peki bu kullanacağı uygulamarla ortalama ne kadar dayanır? LG G2'yi malzeme kalitesinden beğenmemiş evet ;)

Teknoloji hızla gelişiyor. 3-4 sene ilerisini görmemiz mümkün değil. Ancak kullanacağı uygulamalar belli. 3-4 sene bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Malzeme olarak da kendisini bırakacak bir telefon değil. Dediği işleri görür. Şık bir telefon ayrıca. Bu iki seçeneği önüme koysan elimde Z de olmasına rağmen M7 seçerdim.

M7'nin üzerine bir cihaz çıktı, ama Z'nin üzerine 2 cihaz çıktı. Z'ye kötü demiyorum, oda gayet güzel bir cihaz, tasarımı olsun, arayüzü olsun severim. Ama M7 daha iyi bir seçim olacaktır, blinkfeed'i olsun, arayüzü olsun, ses seviyesi olsun çok daha güzeldir. M7 Alın pişman olmayacaksınız. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı