S4, HTC One, Xperia Z, Lumia

Fan boyluk yapıyorum sanmayın. :D Ben HTC kullanıyorum. :D o yüzden HTC one al HTC one al diğerline bakma :D Samsunga hiç bakma s3-s4 hepsi aynı hiç yenilik yok adam akıllı saçma sapan işler yapıyor. :D Samsung alacağına general mobilde alabilirsin hatta casper telefon çıkarmış onu al. Ya da Xperia Z al akrabaların yanında suya soktuk havalı oluyor. :D

Samsunga hiç bakma s3-s4 hepsi aynı hiç yenilik yok adam akıllı saçma sapan işler yapıyor. :D Samsung alacağına general mobilde alabilirsin hatta casper telefon çıkarmış onu al.

Samsung'u neden bukadar kötüledin, General mobile seviyesine kadar düşürdün? Daha açık yazarsan alacak olanlarda eksilerini bilmiş olur. S4 kullandın mı? ki kötülemek için kullanmak gerekiyor. Ben kullanmadın, şöyle bir baktım falan filan hiçte kötü değil. Kamerası zaten mükemmeldi... S3'e benziyor diye kötü olduğu anlamına gelmez, HTC one daha iyidir belki bilemem ama S4 de hiç fene değil...

Beyler yardımlarınız için teşekkürler telefoncuda baktım Xperia z bir arkadaş da demiş kaba geldi diye. Htc daha estetik geldiği için onu aldım. Kırmızıyla gri arasında gidip geldim sonunda griyi tercih ettim. S4'ün de özellikleri iyi ablamda var ama bana niyeyse Samsung tam garanti veremiyor plastik kap falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı