S4, HTC One, Xperia Z, Lumia

Açıkçası bende ilk Htc düşünüyordum Xperia diyince fikrim değişti tabi yarın bi de canlı bakmak lazım kararsız kaldım

- - - Güncellendi - - -

Xperia Z ultra ne zaman çıkıyor ? yakınsa bekleyebilirim :)

Htc one almanı öneririm eğer S4 istemiyorsan. Xperia Z'nin ekranına canlı olarak bak daha doğrusu diğer rakipleriyle kıyasla işine yarıyacak.

Xperia Z ve S4'ü gördüm ikisini de elime aldım ve S4 ele daha iyi oturuyor. Z çok kaba geldi. Kamera konusuna gelince Z'nin gece çekimi çok kötü S3 bile daha iyi, S4'ün gece çekimini bilmiyorum ama gündüz çekimi Z'den daha iyiydi. Ekran konusuna gelince Z daha iyi gibi geldi bana... Bu yazdıklarım kendimce gözlemlediklerim. Şuan alıcak olsam S4 alırım.

Adam iyi kamera demiş xperia z demişsiniz. Bu saydiklarinin arasında en iyisi galaxy s4 müzik ve kamera performansi cok iyi. Bende bir s4 kullanıcısıyim almadan onve araştırdım epey ve s4e karar verdim. Herhangi bir sorun veya kafana takilan birsey olursa sorabilirsin

Samsung'ların kamerası güzel de ben hiç bir zaman Samsung telefonlarda düzgün ses kalitesi göremedim.

Ne Xperia Z sevdası varmış sizde be arkadaş S4 ve HTC One'ın yanında su geçirmezlik özelliği dışında hiç bir artısı yok bu telefonun.

Hele ki kamera olarak.

Asus sevdası gibi Emrah bu da :) HTC One da güzel telefondur zaten arkadaş bugün ikisi arasında bir tercih yapacak. Zaten iki telefonu eline alıp biraz kurcaladığında arkadaş neyi beğendiğine karar verip onu alır. Beğeni de göreceli bir kavramdır :) S4'te alabilecekken özelliklerinin biraz daha kötü olduğunu bilmeme rağmen Xperia Z'yi tercih ettim. Burada Fanboyluk yaptığımız yok arkadaşlar telefondan ne bekliyorsa ona göre öneriler yapıyoruz. Önceki açılmış benzer konulara bakarsan Xperia Z ile S4 arasında kalan arkadaşlara S4'ü tercih etmeleri gerektiğini de söylemiştim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı