HTC ONE M9 - This build is for development purposes only

Admdgnx

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimdeki cihazı root'layayım(bloatware silmek için) dedim ama sanırım çuvalladım.
Şuradaki;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun 18. dakikasına kadar her şeyi harfiyen yaptığımı düşünüyorum. TWRP ile SuperSU yükledikten sonraki reboot'tan sonra HTC açılış ekranında kırmızı renkle şu metin belirdi ve açılmıyor;

"This build is for development purposes only Do not distribute outside of HTC without HTC's written permission.
Failure to comply may lead to legal action."

Cihaz döngüye girdi ve açılmıyor birkaç kez ses kısma+power tuşuyla açılan menüye girdim fakat şimdi ona da giremiyorum. Kırmızı yazılı ekranda kalıyor. HTC Sync Manager de cihazı görmüyor. TWRP ile SuperSU yükledikten sonraki reboot'ta açılmaz oldu yardım edebilir misiniz?

TWRP ile stock rom yükleyebilir miyim? Stock ROM'u nerden indirebilirim? OPJA100 olarak gözüküyor modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı