HTML farklı web boyutlarında uyumlu nasıl çalışır?

Bir web siteyi tasarlarken aynı zamanda responsive olarak da tasarlamalısın. Ancak o zaman tüm ekran boyutlarında iyi görünür.

Evet siteyi tasarladıktan sonra fark ettim uyumluluk konusunda bayağı geri kalmışım kendimi o konuda geliştiriceğim.

@Barney28 internetten Flex ve Grid System'i arastir bunlarla isletini daha iyi yaparsin.

Teşekkürler bakacağım.

@Barney28 Bootstrap hazır geliyor onun yerine flexbox ve Grid sistemini mutlaka araştır mesela float: Right ile hizalama eskide kaldı artık display: Flex özelliği kullanılarak 10 satır yerine 5 satırda hallediyorsun.

@Barney28 ayrıca Bootstrap için öyle çok video izleme kendi sayfasını kullan Bootstrap'ın 4.6 sürümü en çok kullanılan sürümü onu kullan istersen yani çok video izleme mesela ne istiyorsun navbar arama yerine navbar yaz kodu kopyala kolay gelsin.

Responsive için Bootstrap öğrenmek aşırı saçma. Yarın iş gelir ve saf HTML ve CSS kullanmanı ister. Sen ise Bootstrap ile mi yaparım diyeceksin?

Emin ol çok zor değil. Sadece deneyim istiyor. Deneyimi ise deneyerek kazanırsın. Mesela beni responsive konusunda bu iş çok zorlamıştı ama bir şekilde üstesinden geldim.

Geri
Yukarı