HTML farklı web boyutlarında uyumlu nasıl çalışır?

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HTML, CSS ve biraz da Java ile bir web sitesi yaptım ama farklı tarayıcılarda ve farklı ekran boyutlarında bazı şeyler üst üste biniyor karman çorman bir hal alıyor kısaca uyumlu gözükmüyor. Bunu düzeltmek için ayrı bir kod var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu kendiniz ayarlamanız için orta seviye frontendçi olmanız gerekir. Size Bootstrap'i öneririm. Çok basit anlaşılan bir dökümentasyonu var. Bootstrap sayesinde sitenizi ekran boyutuna göre ayarlamak daha kolay olacaktır ama sitenizin neredeyse tümünü değiştirmeniz gerekebilir.

Bootstrap öğrenebilirsin.

Bunu kendiniz ayarlamanız için orta seviye frontendçi olmanız gerekir. Size Bootstrap'i öneririm. Çok basit anlaşılan bir dökümentasyonu var. Bootstrap sayesinde sitenizi ekran boyutuna göre ayarlamak daha kolay olacaktır ama sitenizin neredeyse tümünü değiştirmeniz gerekebilir.

İlk önce teşekkürler yardımınız için, Bootstrap çok az biliyorum daha çok öğrenebileceğim bir yer var mı önerebileceğiniz? Ve şöyle bir şey var Bootstrap ile uyumlu nasıl yapabilirim direk yapınca uyumlu mu gözükücek yoksa orada da ayrı kodlar var mı uyumluluk için.

İlk önce teşekkürler yardımınız için, Bootstrap çok az biliyorum daha çok öğrenebileceğim bir yer var mı önerebileceğiniz? Ve şöyle bir şey var Bootstrap ile uyumlu nasıl yapabilirim direk yapınca uyumlu mu gözükücek yoksa orada da ayrı kodlar var mı uyumluluk için.
Ben youtube dan hakan yalçınkayanın bootstrap serisini izlemiştim. Onun dışında bootstrapin kendi dökümentasyonunu baştan sona oku. Bu uyumluluk konusunu da biraz bakınca anlayacaksın.

Bir websiteyi tasarlarken aynı zamanda responsive olarak da tasarlamalısın. Ancak o zaman tüm ekran boyutlarında iyi görünür.

Geri
Yukarı