HTML ve CSS ile başkalarının da erişebileceği bir web sitesi yapılabilir mi?

ikaross

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar HTML videolarını bitirdim şimdi CSS videolarına geçeceğim. Bu ikisini öğrendikten sonra net bir web sitesi oluşturabilir miyim? Net kelimesinden kastım Google'dan aratıp bulunabilecek veya linkini paylaştığımda başkalarının da erişebileceği bir site.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üyelik, veri tabanı vs. yapamazsın ama görsel olan her şeyi yapabilirsin HTML&CSS ile. Çok da güzel işler çıkabiliyor.

Bir domain bir de hosting alman gerekiyor. Ücretsiz servisler de var bunlar için, onları da kullanabilirsin.

Arkadaşlar HTML videolarını bitirdim şimdi CSS videolarına geçeceğim. Bu ikisini öğrendikten sonra net bir web sitesi oluşturabilir miyim? Net kelimesinden kastım Google'dan aratıp bulunabilecek veya linkini paylaştığımda başkalarının da erişebileceği bir site.
Netlify, Glitch, Github Pages. Bunlari kullanabilirsin ucretsiz hostingler. Domain icin Hostinger oneririm yanlis hatirlamiyorsam bazi domainler ilk 1 yil 30 liraydi 1 kere veriyorsun 1 yil kullaniyorsun sonra kapatip baska alabilirsin 1 yildan sonra daha pahali ucretlendimelere gecildigi icin. Ben .tech olanindan aldim.

Programlama dili, isaretleme dili, sunucu, domain kavramlarinin hepsini birbirine karistiriyorsunuz.

Peki programlama dili olarak hangisini öğrenmemi tavsiye edersiniz.
Hocam sen en iyisi soyle yap.. ChatGPT kullanmiyorsan kullan, bu sorularini ona sor sorudan soru dogar her turlu sor en iyi bilgiyi o verir. Web Masaustu Mobil Veritabani bunlari sor, hangi diller ile etkilesime geciliyor bunlari ogren en iyi dili sor, nereden ogrenebilecegini sor. Sana soyledigi dilleri hangi amaclarla kullanilabildigini sor. Sana verebilecegimiz en iyi tavsiye bu.

Hocam sen en iyisi soyle yap. ChatGPT kullanmiyorsan kullan, bu sorularini ona sor sorudan soru dogar her turlu sor en iyi bilgiyi o verir. Web masaustu mobil veri tabanı bunlari sor, hangi diller ile etkilesime geciliyor bunlari ogren en iyi dili sor, nereden ogrenebilecegini sor. Sana soyledigi dilleri hangi amaclarla kullanilabildigini sor. Sana verebilecegimiz en iyi tavsiye bu.

ChatGPT'den baktım zaten C# ve Python gösterdi ancak ben bunları web sitesini yapmayla bağdaştıramadım o yüzden buraya yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı