Huawei Band 6 ve 7 fiyat farkına değer mi?

564300

Decipat
Huawei band 6 ya da band 7 alacağım.
Aradaki fiyat farkına değer mi?
Hemen hemen aynılar ama band 7'de ayın evrelerini gösteriyor onun dışında pek fark yok ve V20Max ölçümü yapıyor.
Band 6'nin yeterli olacağını düşünüyorum ama almışken de yenisini, iyisini alayım diyorum arada 150 TL var.

Normalde 2. el düşünüyordum hiç bulaşmayım dedim aradığım gibi bulamadım ve kargoydu, vergiydi sıfır ile aynı fiyata denk geliyor ve şarj kablosu olmuyor ayrıyeten şarj kablosu almak durumunda kalırım. Her türlü sıfır ile aynı fiyata denk geliyor düzgünler.

Son düzenleme:
Huawei band 6 ya da band 7 alacağım.
Aradaki fiyat farkına değer mi?
Hemen hemen aynılar ama band 7'de ayın evrelerini gösteriyor onun dışında pek fark yok ve V20Max ölçümü yapıyor.
Band 6'nin yeterli olacağını düşünüyorum ama almışken de yenisini, iyisini alayım diyorum arada 150 TL var.

Normalde 2. el düşünüyordum hiç bulaşmayım dedim aradığım gibi bulamadım ve kargoydu, vergiydi sıfır ile aynı fiyata denk geliyor ve şarj kablosu olmuyor ayrıyeten şarj kablosu almak durumunda kalırım. Her türlü sıfır ile aynı fiyata denk geliyor düzgünler.

Band 7 kullanıyorum WhatsApp'dan gelen mesajları emojiyle yanıtlayabiliyorsun bir de always on display(sürekli açık ekran) var onun haricinde pek bie fark yok.

150 TL para değil bu devirde sana öyle söyleyeyim ama 1 2 ay sonra band 8 çıkacak ozellik farkı olursa onu al acele etme yani bence almakta.
Teknolojiyi beklersek bir şey alamayız. Teknolojide yenilik sürekli, yoksa bu firmalar nasıl satış yapacak. 😄
En fazla 1 yıl güncel, ertesi sene yenisi çıkmıştır
Diğer yılada yenisi çıkacak.

Band 7 kullanıyorum WhatsApp'dan gelen mesajları emojiyle yanıtlayabiliyorsun bir de always on display(sürekli açık ekran) var onun haricinde pek bie fark yok.
Band 7'de akıllı alarm özelliği var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı