İnceleme Huawei FreeBuds SE

Huawei FreeBuds SE incelemesine hoş geldiniz. Yakın zamanda da FreeBuds 5i'ye geçeceğim onunda incelemesi gelecektir.

1 - Cihazın tasarımı
Kulaklığın tasarımını çok beğendim. Kutunun ufak olması ve kulaklığın içerisindeki konumlandırılmış yeri hoşuma gitti. Ayrıyeten cebinize rahat sığıyor.

2 - Batarya performansı
Bataryası tatmin edici derece öyle çok iyi değil ama idare eder. Tahmini hesaplarıma göre %10'dan 1 saat 30 dakikada filan %100 şarj dolmaktadır.

3 - Ses kalitesi
Ses çıkışı stereo, sürücü çapı 10mm ve Bluetooth 5.2 bulunmaktadır. Ses kalite fiyatına göre iyi sayılır ama bazı müzik türlerinde (pop, slow ve remix vb.) bass ve tiz olarak iyi değil.

4 - Gürültü engelleme
Pasif bir gürültü engelleme özelliği bulunduğu için gürültü engelleme performansı çok iyi değil. Fakat ufak-tefek vb. sesleri çok rahat engelliyor ve duymuyorsunuz.

Sıra kapanış cümlemize geldi. Bu bütçede bu kulaklığı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz çok kötü kulaklık değildir idare eder diyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almak isteyen kişiler mümkünse denesin cihazı. Ben ve arkadaşlarımın kulağına oturmuyor alet. Silikon tasarımı biraz ilginç.

O konuda haklısınız ben kullanırken de kulaktan düşecek tam oturmamış hissi veriyordu. Sıcak havalarda terlediğimde kaşıntı yapıyor ve belli süre sonra düşüyordu. O yüzden FreeBuds 5i'ye geçtim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı