Huawei HG255s Türknet' te çalışır mı?

baro5502

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba okurlar. Şu an kullandığım internet 16 Mbps Türknet. 35 Mbps'ye geçmek istiyorum fakat VDSL bir modeme sahip değilim. Bildiğiniz gibi VDSL modem fiyatları uçuk. Ben de ikinci el piyasasına yöneldim ve bu modemi buldum fakat Türknet ile telefon hattından çalışır mı? Bilmiyorum. İnternette kesin bir kaynak bulamadım, herkes farklı bir şey söylüyor. Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Ekran görüntüleri_20180320-174320.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi TürkNet'de kullanırsınız da, almışken ISS yazılımı olmayan bir modem alın. Bütçeniz ne kadar?

ISS'ler modemde bir çok ayarı kilitliyor. Root girişi olmadan ayarları değiştirmenize izin vermiyor. Önerim yine ISS yazılımı olmayan bir modemden yana ama eğer amacınız sadece İnternet'e girmek ise alınabilir.

O modemi kullanmadığım için bilemem ama benim kullandığım modemde genişbant ve MGMT ayarları kilitli durumda. Modemi uzaktan kontrol etmek istiyorum ama TT'nin yazılımı engelliyor. Üstelik bir çok gizli ayar var modemde. Eminim bu modemde de kilitli bir takım ayarlar vardır. Ama dediğim gibi, amacınız sadece İnternet'e girmek ise alınabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı