Huawei Mate 20 Lite alınır mı?

S8 serisi almanızı önermem, S9 serisi bakmalısınız.

Şu an S8 ve S6 kullanıyorum, genel olarak güzel telefon ama bende bir sorun var sanırım stock ROM kurduğum zaman telefon koahlı dayı gibi oluyor boğuluyor arayüzde, hades kurdum Note 9 ROM'u yağ gibi akıyor, ekranı kırdığım içim s6ya kaldım s8i alırsam yedek telefon olarak alacağım ana telefon zaten S9+ olacak ama bulursam düz S9 da şahane olabilir de pek sanmıyorum.

Şu an S8 ve S6 kullanıyorum, genel olarak güzel telefon ama bende bir sorun var sanırım stock ROM kurduğum zaman telefon koahlı dayı gibi oluyor boğuluyor arayüzde, hades kurdum Note 9 ROM'u yağ gibi akıyor, ekranı kırdığım içim s6ya kaldım s8i alırsam yedek telefon olarak alacağım ana telefon zaten S9+ olacak ama bulursam düz S9 da şahane olabilir de pek sanmıyorum.
Hocam hiç aklımda S9 falan yoktu, aklıma soktunuz şimdi :D Yine araştıracağım bir S9 Plus.

Hocam hiç aklımda S9 falan yoktu, aklıma soktunuz şimdi :D yine araştıracağım bir S9 Plus.

Kral zan altında bırak mıyım bu fiyata hala güncelleme alan model bulabilirsin ama ne yalan söyleyeyim s serisi kaliteyi bulamazsın, şu yedek olarak aldığım S6 son çıkan birçok Xiaomi cihazdan daha kaliteli ve Premium hissiyatı veriyor zamanını amiral gemisi çünkü.

Kral zan altında bırak mıyım bu fiyata hala güncelleme alan model bulabilirsin ama ne yalan söyleyeyim s serisi kaliteyi bulamazsın, şu yedek olarak aldığım S6 son çıkan birçok Xiaomi cihazdan daha kaliteli ve Premium hissiyatı veriyor zamanını amiral gemisi çünkü.
Note serisi ve S serisi gelmiş geçmiş en iyi akıllı telefon serilerindendir. S10+ ve Note 10+ telefonlara bayılıyorum, mükemmel ötesi cihazlar. Param olsa değil güncellemeleri, ömürleri bitene kadar kullanırım.

2 yıldan uzun süre kullandım ve bir kaç ay önce Mate 20 Lite'ımı sattım. Eksilerine gelecek olrsam. Ekranım 2 kere serviste değişti 2'si de Ghost Screen sorunu yüzünden oldu. Otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen azcık oyun oynadığında veya zorladığında çok ısınıyor ve hemen parlaklığı aşırı kısıyor. A7 2018de 1 ay kullandım onda böyle bir şey yoktu. Bir diğer sorun zorladığında çok ısınıyor. Arkası cehennem gibi oluyor. Ön kamerasıda çok kötü. Artı yönlerine gelecek olursak bence tipi çok güzel, günlük kullanımda hala seri sayılabilecek bir cihaz, arka kamerası güzel, ben kılıfsız ve jelatinsiz kullanmama rağmen çizikte olmadı. Bataryasıda hala çok iyi gidiyordu. Ben tertemiz cihazımı 1600 TL'ye satmıştım. 1500-1600 TL'ye temiz bulursanız alın ama daha üstü verilemez. Birde 2. elde 1600-1800 civarına A7 2018 daha güzel bir tercih olabilir. Siz galiba yenilenmiş alacaksınız 1900 TL yenilenmiş olsada bence o cihaza çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı