Huawei Matebook 16 vs Huawei Matebook D16

işimi engelleyecek boyutta olmazsa yeterlidir benim için. 4-5 sene götürür mü acaba?
4-5 sene çok rahat götürür, ek olarak Huawei servisi çoğu yerde olduğu için dilediğiniz zaman 2 yıllık garanti kapsamında ücretsiz temizlik ve termal macun yenilemesini de yapıyorlar. Sonrası için ne kadar ücret alıyorlar bilmiyorum henüz ücretli olarak yaptırmadım.

4-5 sene çok rahat götürür, ek olarak Huawei servisi çoğu yerde olduğu için dilediğiniz zaman 2 yıllık garanti kapsamında ücretsiz temizlik ve termal macun yenilemesini de yapıyorlar. Sonrası için ne kadar ücret alıyorlar bilmiyorum henüz ücretli olarak yaptırmadım.
teşekkür ederim. önceki soru hakkında fikrin var mı?

Bunları rahatça kullanabileceğim ve bu tarz özelliklere sahip 20-25k bandında bilgisayar biliyor musunuz acaba?
Bunu ayrı bir konu açarak tekrar sorun isterseniz, konu başlığına ve içeriğine kullanacağınız programları ve Matebook 16 R7 modelini de koyun teknik detaylardan anlayan kişiler daha doğru cevaplayabilir, ben düşük bir modelini kullandığım için az çok fikir yürüttüm desem daha doğru olur.

Bunu ayrı bir konu açarak tekrar sorun isterseniz, konu başlığına ve içeriğine kullanacağınız programları ve Matebook 16 R7 modelini de koyun teknik detaylardan anlayan kişiler daha doğru cevaplayabilir, ben düşük bir modelini kullandığım için az çok fikir yürüttüm desem daha doğru olur.
tamamdır. yardımın için teşekkürler.

Microsoft Office Programları
Visual Studio
Gams/Lindo/Lingo
AutoCAD [3D- ÇİZİM]
Arena
SQL (Microsoft Structured Query Language)
ErP (Enterprise Resource Planning)
SolidWorks
Kullanılacak
alınır mı, alınırsa hangisi alınır?

Yeni konular

Geri
Yukarı