Huawei Matebook 16 vs Huawei Matebook D16

16 R7 modeli daha iyi. Dediğiniz işler için işe yarar mı pek emin değilim bende D14 modeli var oyun zaten oynanmıyor ancak iş vs. gibi durumlarda işinizi görüyor. Bence sizin de işinizi görebilir. Bu arada çok oyun oynamak isterseniz de GeForce Now kullanabilirsiniz.

Hocam D16 olabilir ben eski kasasını istiyordum alamadım güzel cihaz.
Pil ömrü ne kadar acaba?

16 R7 modeli daha iyi. Dediğiniz işler için işe yarar mı pek emin değilim bende D14 modeli var oyun zaten oynanmıyor ancak iş vs. gibi durumlarda işinizi görüyor. Bence sizin de işinizi görebilir. Bu arada çok oyun oynamak isterseniz de GeForce Now kullanabilirsiniz.
Teşekkürler.

Benim cihazım 2,5 yıllık olmasına rağmen hala daha tek pil ile 6-7 saati rahatça çıkarabiliyor, bu cihazların pillerine güvenebilirsiniz. Ek olarak bu konuya da göz atın: İnceleme: Huawei Matebook 16 R7 5800H

Bu arada yazmayı unutmuşum bence biraz kasabilir ama işinizi görürler.
işimi engelleyecek boyutta olmazsa yeterlidir benim için. 4-5 sene götürür mü acaba?

Üst yorumda belirttim. Minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorlar, açarlar biraz kasarak da olsa kullanırsınız.
bunları rahatça kullanabileceğim ve bu tarz özelliklere sahip 20-25k bandında bilgisayar biliyor musunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı