Huawei Matebook D14 alınır mı?

Yahu Chrollo reis, söylesene sevgiline alacağını. Benimkini önereyim diyeceğim de stok yok. Boşa para saçmasın, çatır çatır her şeyini yapar bununla. Oyun da oynar, film de izler.
Peki hafiflik anlamında nasıldır bu laptop? Harici ekran kartı yüzünden ısınma-batarya sorunları olur mu?
Boşa 6K çöpe gitmesin. 😄 Bu arada Windows kuramıyorsan kızı kaçırırsın, söyleyeyim.😂
Ben kurabiliyorum da o kuramaz, o yüzden Windows istiyorum açıkçası :D. Bu arada Matebook neden çöp? Tasarım, ekran ve taşınabilirlik açısından çok hoşuma gitti.
Windows kurmak basit iş, sorun değil. Olmadı Linux kullanır, zor değil kullanması.
Ben yapmayacağım için uğraşmak istemiyor açıkçası, aldığı gibi kullanacak sanırım.

Tabii ki ben kullanıyorum derslerimde de güzel oyunda da. Minecraft'ta en az 236 FPS alıyorum. D15 ile aradaki tek fark 1 inçlik fark. Yalnız D15'in AMD Ryzen 5 ve AMD Ryzen 7 ile iki farklı seçenek var. R5 daha bütçe dostu.
Tek oynadığı oyun Minecraft, onu da çoğu laptop oynatıyor zaten. Teşekkürler.

Oldukça sessiz, taşınabilir ve hafif. Ekran ise gayet canlı renkler sunuyor.
Teşekkürler, Aspire 5 veya D15 alacağım sanırım, sormam lazım.

Acer'ın Aspire serisinde bildiğim kadarıyla IPS panel kullanılan model yok. Swift serisine bakabilirsiniz. Bu fiyat aralığında başka da opsiyon yok zaten. Swift 3'ün yeni kasalarından stok bulursanız alın.
Eski modeli de olabilir.
Huawei D14 de güzel tasarım ve ekran kalitesi olarak. Isınma problemi var ama bir nebze.

Peki hafiflik anlamında nasıldır bu laptop? Harici ekran kartı yüzünden ısınma-batarya sorunları olur mu?
Bir Swift serisi kadar Ultrabook değil, Aspire serisi. 1.8KG, hafif sayılır. Kız arkadaşın çok oyun oynamaz herhalde, hafif oyunlarda ısınma sorunu olmaz zaten. Oyun oynarken batarya süresi 2-3 saate kadar düşer, onun dışında günlük kullanımda 8 saat+ kullanabilirsiniz büyük ihtimal.
Bu arada Matebook neden çöp? Tasarım, ekran ve taşınabilirlik açısından çok hoşuma gitti.
Benim fikrim alınmaması yönünde. Özellikle bu tarz laptoplarda performans anlamında işlemci her şeydir. İşlemciyi mümkün olan en üst seviye alınmasının taraftarıyım.( Bahsettiğim olay harici ekran kartı olmayan laptoplar için geçerli). Ergonomi konusuna yorum yapmak istemiyorum, herkese göre değişir.
Acer'ın Aspire serisinde bildiğim kadarıyla IPS panel kullanılan model yok. Swift serisine bakabilirsiniz. Bu fiyat aralığında başka da opsiyon yok zaten. Swift 3'ün yeni kasalarından stok bulursanız alın.
Attığım Aspire 640X modeli IPS panel. En azından epeyde öyle yazıyor.

Aspire 5 4500U olan TN panel evet.

Ben de 4500U Swift 3 kullanıyorum, tam bir Ultrabook ve konu sahibinin ihtiyaçlarını karşılıyor ama çok tercih edildiği için stok yok maalesef.

Ben de sana gülüyorum, 3500u ile ne güzel takılıyorsundur. 😂 iyi kazık yemişsin, neyse konu sahibi umarım doğru seçimi yapar. Herkese iyi akşamlar.

Yo gayet iyi CS:GO, Fortnite oldukça iyi oynatıyor. Bende sana gülüyorum hahaha.

Ben kurabiliyorum da o kuramaz, o yüzden Windows istiyorum açıkçası :D. Bu arada Matebook neden çöp? Tasarım, ekran ve taşınabilirlik açısından çok hoşuma gitti.

Ben yapmayacağım için uğraşmak istemiyor açıkçası, aldığı gibi kullanacak sanırım.

Tek oynadığı oyun Minecraft, onu da çoğu laptop oynatıyor zaten. Teşekkürler.

Teşekkürler, Aspire 5 veya D15 alacağım sanırım, sormam lazım.

Matebook çöp değil. R5 3060 işlemcide bayağı iyi. Zaten oyun için değil ders için kullanacakmış. D15 dersler için en iyi konsepti sunuyor. Ben ders ve oyun için kullandım. Hiç kasma, donma, mavi ekran gibi hatalardan hiçbirini almadım. Kullanmış biri olarak söylüyorum D15'de hiçbir sorun yok.
Huawei matebook d16 çıkmış linkini aşağıya linkini ve incelemesini koyuyorum;

Alma: https://www.hepsiburada.com/huawei-...2.hakkialkan-huawei-matebook-d-16-amd-ryzen-5

İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Marka takıntın yoksa Huawei alma, tamam görünüşü zarif güzel tasarlanmış ama özellikleri fiyatını haketmiyor.

Son düzenleme:
Marka takıntın yoksa Huawei alma, tamam görünüşü zarif güzel tasarlanmış ama özellikleri fiyatını haketmiyor.
Hayır fiyatını gayet hakediyor

Geri
Yukarı