Huawei Matebook D14 alınır mı?

atahan1238

Decapat
İyi forumlar herkese bir süredir Huawei matebook d14'e bakıyorum bu bilgisayar hakkında bilgisi olan veya kullanmış olan var mı? Daha çok okul ve yazılım için düşünüyorum arada oyunda oynarım ama genelde HOI4,EU4 ve valorant gibi çok büyük olmayan oyunlar oynarım bu oyunlarda sıkıntı yaşamam değil mi? Ve şuan bir kampanya mevcut yanında kulaklık hoparlör gibi eşyalar veriyorlar.

Hocam ben de huawei model bir laptop arıyordum ama bir arkadaş huawei modellerinde çok sıkıntı çıktığını söyledi. Bu alanda yeni yeni yüz gösteren bir firma olduğu için de internette gerekli bilgi yok bu konuda. Bana kalırsa özellikleriyle ve kasasıyla gayet güzel bir bilgisayar ama karar size kalmış.

Hocam ben D15 modelini aldım, 2 ay geçti bir sıkıntı yaşamadım. Ama şunları söyleyebilirim, ısınması yeterli ve güzel. 2-3 saat oyun oynayış sonunda CPU max 86-87 görüyor. Ki tek fanlı ve 16mm incelikte olan bir laptop. Tasarımına söz yok. Benimki 1.53kg gayet hafif. D14'te batarya daha büyük, klavye ışıklı, hafıza daha fazla. Bence alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı