Huawei Matebook D14 alınır mı?

Gamer bir laptop değil iş için kullanacaksınız başka laptoplara bakmanızı düşünün derim donanımsal tamir ini yapamadığım tiplerden ben sevmiyorum kısacası.

Ultrabook olarak kullanacaksanız fazlasıyla güzel cihaz. Oyun kısmında ise belirli oyunları rahatlıkla oynatır.

Oyun oynayacaksan hiç tavsiye etmiyorum. Ben de oyun amaçlı almadım ama aşırı düşük performanslı oyunlarda bile ısınma sorunu ve kapanma sorunu yaşıyorum.

Oyun oynayacaksan hiç tavsiye etmiyorum. Ben de oyun amaçlı almadım ama aşırı düşük performanslı oyunlarda bile ısınma sorunu ve kapanma sorunu yaşıyorum.
Hocam merhabalar ben matebook d14 almayı düşünüyorumda tavsiye eder misiniz? Tecrübelerinizi paylaşır mısınuz?
Yaptığım işler;
Wordde yazı yazmak,
Photoshop,
İnternette en az 6-7 sekme açık araştırma yapmak,
Metin2 silkroad, kngiht gibi oyunlar oynamak,
En önem verdiğim şey fan sesi, internette gezerken fan açarsa çıldırtır beni, böyle sorunlar var mı? D 15 modelini test ettiğide 75 dereceye çıktığında dahi fan sesi duymadım bu modelde öyle değil mi?

Öncelikle herkese iyi forumlar Hepsiburada'da bu matebook alınır mı? Alanlar varsa önerir misiniz?

Öneririm ancak sırf oyun için önermem. 1 ay kadar oldu alalı, inceleme yazıma aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz;

Yeni konular

Geri
Yukarı