Huawei Matebook D15 92 derece oluyor

semihhyylmz

Decapat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
5 aylık Huawei Matebook D15 kullanıcısıyım son zamanlarda FPS düşmesi yaşamam, bilgisayarın boşta 70 yükte 92 derecelerde olduğunu rahatça söyleyebilirim 5 aylık bir laptopun bu denli ısınması normal midir? Yükte oynadığım oyunlar sadece CS:GO düşük ayarlar 1024x768 ilk 2 ay çok güzeldi her şey hiç ısınmıyordu Max 70 derece görüyordum şu an boşta 70 derece görüyor olması beni biraz şaşırtıyor.

Kısa bir süre önce bilgisayarda Bitcoin malware olduğunu fark ettim ve bilgisayarı antivirüs programları ile taratarak hepsini temizledim ardından bilgisayara format attım aklımda soru ise, Bitcoin malware bilgisayarıma kalıcı hasar vermiş olabilir mi?

Laptopun ısını düşürmek için neler yapabilirim?

Herkese İyi Forumlar, Esenlikle Kalın...

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 61
Normal değil. Bendeki değerler 40-50 derece civarında boştayken. Arkasını açmaya kalkışma. Huawei en küçük müdahalede garantiyi iptal ediyor.

Normal değil. Bendeki değerler 40-50 derece civarında boştayken. Arkasını açmaya kalkışma. Huawei en küçük müdahalede garantiyi iptal ediyor.

Ne yapacağımı bilemedim servise mi götüreyim aşırı şekilde sinirlerimi bozmaya başladı şu an 80 derece altına inmiyor en son buzdolabına koyacağım herhalde

Hocam yükte kaç derece oluyor?

Yükteyken de aynı seyirde devam ediyor 92-95 arası asla 80 görmüyor, şu sıralar her ne kadar düzelse de şarja takmamla beraber 92 dereceyi tekrardan görüyor, şarjdayken UV yaparak soğutabiliyorum bu da değer kaybına yol açıyor.
Bende D14 var oyun bilgisayarı kesinlikle değil. Benimki de ısınıyor ve şarj 1 saat zor gidiyor.
Ablamda D14 var herhangi bir sorunu yok max 78 derece gördü.

Son düzenleme:
Yükteyken de aynı seyirde devam ediyor 92-95 arası asla 80 görmüyor, şu sıralar her ne kadar düzelse de şarja takmamla beraber 92 dereceyi tekrardan görüyor, şarjdayken UV yaparak soğutabiliyorum bu da değer kaybına yol açıyor.

Ablamda D14 var herhangi bir sorunu yok Max 78 derece gördü.

Bende de D 14 var ve şu an yükte en fazla 70 derece oluyor. Sizin bilgisayarınızda sıkıntı var servisi arayın kesinlikle.

Geri
Yukarı