Huawei Matebook D15 R5 5500U alınır mı?

Bütçe
12.000 TL

mayfreq

Hectopat
12K fiyatı var günlük işler, film-dizi için vs. iyi midir, ekran kalitesi nasıldır, kullanan varsa yorum yapabilir mi? Işık sızması şikayeti olanlar var. Bir de RAM yükseltmesi olmuyor sanırım. Bu fiyata daha iyi seçenek var mıdır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 3 4 ay önce kardeşime aldık aynı versiyonu. R5 işlemci var.8 GB RAM, 512GB SSD. Laptop gayet iyi bence, yazılım için kullanıyor kardeşim ve memnun. Son 2 haftadır ben kullanıyorum ve gerçekten memnunum yani bir sorunu yok. Ekranı cidden güzel kaliteli. Biz 8K'ya almıştık. O zaman için en düzgün laptop buydu şimdi belki aynı fiyata daha iyisi vardır.

Evet yükseltilememesi sıkıntı. Günlük işler için sıkıntı çıkarır mı acaba önümüzdeki 4-5 sene? Bir de başka alternatif varsa önerilere açığım arkadaşlar.

Eğer alabilirseniz M1 MacBook Air almaya çalışın. RAM yükseltmesi günümüz Ultrabook'larında artık çok nadir görülüyor. Öğrenci iseniz pt üzerinden alabilirsiniz.

Evet yükseltilememesi sıkıntı. Günlük işler için sıkıntı çıkarır mı acaba önümüzdeki 4-5 sene? Bir de başka alternatif varsa önerilere açığım arkadaşlar.
Sıkıntı olur, buna bakabilirsin alternatif olarak.

Sıkıntı olur, buna bakabilirsin alternatif olarak.

Teşekkürler ama sanırım TN panel bu laptop bakmıştım daha önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı