Huawei Matebook D16 alınır mı?

senin aldığın model sorunlu dostum sürekli spotify dinliyorm banamısın demiyor cihaz keşke olumsuz yorum yazacağına servis ile görüşseydin.
Tamam dostum . Hoparlor dediğim gibi arada cızırtı yapıyor . Sorun teşkil etmiyor. Ama mikrofon çok kötü. Görüşme yapamıyorum . ses çok kötü karşıya kesik kesik ve boğuk gidiyor. Siz mikrofonu test ettinizmi . hiç görüşme yaptınız mı. Ayrıca forumda başka bir konuda açılmış aynı sorunla ilgili.

Tamam dostum . Hoparlor dediğim gibi arada cızırtı yapıyor . Sorun teşkil etmiyor. Ama mikrofon çok kötü. Görüşme yapamıyorum . ses çok kötü karşıya kesik kesik ve boğuk gidiyor. Siz mikrofonu test ettinizmi . hiç görüşme yaptınız mı. Ayrıca forumda başka bir konuda açılmış aynı sorunla ilgili.
evet discorddan yeri geliyor kulaklık olmadan konuştuğum oluyor herhangi bir sorun olmuyor karşı tarafa.
Arkadaşlar merhaba bende D16 modelini almayı düşünüyorum memnun musunuz acaba laptoptan CS:GO ve ETS 2 oyunlarını oynarım sadece onun dışında okul için kullanacağım ve D15, yalnız 14 yazan iki model daha var bunlardan ne gibi bir üstünlükleri var? Bir de Ryzen işlemci nasıl şu ana kadar hep Intel kullandım. Cevaplarınız in şimdiden teşekkür ederim.
D16 16 GB Modelini kullanıyorum bu arkadaşların dediği mikrofon, hoparlör vs sorunları hiç yaşamadım ve gayet memnunum ben valorant oynuyorum sadece

Sürücü sorunu var mikrofon kalitesi kötü hoparlörde cızırtı var. Onun dışında hızına laf edemem 4 saniyede filan açılıyor. Sürücü sorununa ben takilmam anladığım için bu işlerden ama anlamayan adam çok sıkıntı çeker.
Hocam mikrofon sorunu şöyle ; watsapp veya skyp gibi görüntülü konuşma uygulamalarında konuşma ve watsapp den ses yollarken ses bulublublbbubjfjjfnjfnbkjndkfj diye karışıyor. Kesilip kesilip boğuluyor. Ama windows un kendi ses kayıt programında sesi gayet net kaydediyor. Mikrofon bozuk olsa her zaman yapar. Ama hiç bir şekilde görüntülü konuşma veya sesli konuşma yapamıyorum.
Hocam mikrofon sorunu şöyle ; watsapp veya skyp gibi görüntülü konuşma uygulamalarında konuşma ve watsapp den ses yollarken ses bulublublbbubjfjjfnjfnbkjndkfj diye karışıyor. Kesilip kesilip boğuluyor. Ama windows un kendi ses kayıt programında sesi gayet net kaydediyor. Mikrofon bozuk olsa her zaman yapar. Ama hiç bir şekilde görüntülü konuşma veya sesli konuşma yapamıyorum.
Evet hoparlordeki cızırtı sorunu ve ses kayıt problemi tamamen mikrofondan kaynaklı. wo mic uygulamasını kullanarak telefonu usb kablo ile mikrofon olarak bilgisayara bağladım. Ses kayıt problemi kalmadı ses çok net oldu görüşmelerde hiç bir sıkıntı yok. skyp üzerinden sesi test et dediğimde eğer laptopun kendi mikrafonu seçili ise müzik çalarken cızırtılı çalıyor. wo mic mikrofonunu seçtiğimde çalan müzikteki cızırtılar kesiliyor net bir hal alıyor.
Mikrofonu ses ayarlarından devre dışı bırak sesteki cızırtının kesildiğini görüceksin.

Son düzenleme:
Otomatik yüklüyor olması gerek aygıt yöneticisinden sildikten sonra bende öyle oldu.

tüm audio driverleri kaldırdım huaweı pc manager den tarattım bulup yükledi ama eski sesinden eser yok neredeyse %50 sesi az cıkıyor + nahımıc drıver hatası verıyor driverlarınız desteklemıyor diyor.
Haftasonu hatırlatır mısınız
olur hocam saolun

Yeni konular

Geri
Yukarı