Huawei Matebook D16 vs Apple MacBook Air M1

mehmetakbas07

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. Günlük kullanım ve mühendislik uygulamaları için bir laptop bakıyordum. Bu iki laptop arasında kaldım. Birisi Intel i5 16 GB RAM 512 SSD biri M1 çip 8 GB RAM 25GB SSD. İstediklerim uzun ömürlü olması şarjının hızlı bitmemesi ve AutoCAD matlad SolidWorks uygulamalarında rahatlıkla çalışabilmesi ve VS Code da program geliştirebilmek. Hangisini tercih edersiniz?

AutoCAD'in uygulamaları MacOS'de çalışıyor mu bilmiyorum ama çalışıyorsa düşünmeden MacBook al.

Merhaba iyi sosyaller. Günlük kullanım ve mühendislik uygulamaları için bir laptop bakıyordum. Bu iki laptop arasında kaldım. Birisi Intel i5 16 GB RAM 512 SSD biri M1 çip 8 GB RAM 25GB SSD. İstediklerim uzun ömürlü olması şarjının hızlı bitmemesi ve AutoCAD matlad SolidWorks uygulamalarında rahatlıkla çalışabilmesi ve VS Code da program geliştirebilmek. Hangisini tercih edersiniz?

Tabii ki MacBook. Taklit yerine orijinal tercih etmek kesinlikle daha mantıklı.

Merhaba iyi Sosyaller. Günlük kullanım ve mühendislik uygulamaları için bir laptop bakıyordum. Bu iki laptop arasında kaldım. Birisi Intel i5 16 GB RAM 512 SSD biri M1 çip 8 GB RAM 25GB SSD. İstediklerim uzun ömürlü olması şarjının hızlı bitmemesi ve AutoCAD matlad SolidWorks uygulamalarında rahatlıkla çalışabilmesi ve VS Code da program geliştirebilmek. Hangisini tercih edersiniz?

Huawei Matebook D16.

Geri
Yukarı