Huawei Matebook D16 vs MacBook Air m1

Kaisey

Centipat
Üniversite için, gündelik kullanım için alacağım. Avukatlık yaparken görüşmeler, dosyalar için kullanacağım. Belki ileride daha da yüklenirim, bilemem. Hangi bilgisayarın pili daha uzun gidiyor, daha performanslı? Mesela hangisi aralıksız video, film, internette gezinmede 10 saati çıkarabilir?

Macbook Air M1 daha performanslı çalışacaktır.

D16'nın işlemcisini yazabilir misin? i7 de var i9 da. Ama i7 12700H için konuşacak olursak pil ve dahili ekran kartı dışında i7 çok daha güçlü bir işlemci. Pil konusunda MacBook çok daha iyi ama ben Matebook'un da tatmin edeceğiniz düşünüyorum. Kısacası performans istiyorsan Matebook, pil istiyorsan MacBook.

Macbook Air M1 daha performanslı çalışacaktır.
D16'nın işlemcisini yazabilir misin? i7 de var i9 da. Ama i7 12700H için konuşacak olursak pil ve dahili ekran kartı dışında i7 çok daha güçlü bir işlemci. Pil konusunda MacBook çok daha iyi ama ben Matebook'un da tatmin edeceğiniz düşünüyorum. Kısacası performans istiyorsan Matebook, pil istiyorsan MacBook.
Huawei matebook özellikleri: Huawei MateBook D16 i9-13900H 16 GB 1 TB SSD Iris Xe Graphics 16" WUXGA Notebook

Macbook özellikleri: Macbook Air M1 16 GB 256 GB SSD 13.3" Z1240009K Notebook

Ben hem pilin 12-13 saate kadar dayanmasını, hem de performanslı bir bilgisayar olmasını istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı