Huawei Mateview GT 34 ekran gidip geliyor

pentastra

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, Huawei Mateview GT 34 inç monitör aldım. Laptopa HDMI girişiyle bağladığım zaman 100Hz'e kadar aktarım sağlıyor. DP girişiyle bağladığım zaman 165 Hz'e kadar aktarım sağlıyor. Laptopta Thunderbolt 3 DD Type-C USB-C (görüntü aktarımı destekli) girişi olduğu için Type-C to DP kablo ile bağlamam gerekti. Type-C to DP kablosu bağladığımda görüntü aktarımı oluyor ama ekran ara ara gidip geliyor. HDMI ile bağladığımda ise böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Farklı Type-C to DP kablo da aldım onunla da denedim yine ekranın gidip gelmesi sorunu devam etti. Windows 11'den Wİndows 10'a geçtim yine sorun devam etti. Ekran kartı sürücüsünü sıfırlayıp tekrar kurdum yine sorun devam etti. Yardımlarınızı bekliyorum, herkese iyi günler.

Laptop: MSI Delta 15 6700M ekran kartlı 5800H işlemcili versiyon.

ilk denediğim kablo: Paugge USB C to Displayport Kablo - DP 1.4, Thunderbolt 4, Thunderbolt 3, HDR, 8K 60Hz, 4K 144Hz, 4K 120Hz, 4K 60Hz, 2K 240Hz, Full HD 240Hz (CDP14-PRO) : Amazon.com.tr: Bilgisayar
ikinci denediğim kablo: Amazon.com.tr

Edit: Mod arkadaşlar başlığı "Harici Monitörde Ekranın Gidip Gelmesi" şeklinde düzeltirlerse çok sevinirim. Başlık sehven eksik açılmış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı