Huawei modelleri alınır mı?

İyi günler benim kullandığım telefon Huawei P9 lite yaklaşık olarak 4 5 yıldır kullanıyorum. Artık depolamanın da yetmemesiyle yavaşlama mevcut, abimde ise Mate 20 lite var. O da yaklaşık 3 yıldır sorunsuz kullanıyor ve benim telefondaki gibi bi yavaşlama da mevcut değil. Belki çok oyun oynamadığımdandır ama 3 4 yıl götürüyor bana göre.

İyi günler benim kullandığım telefon Huawei P9 lite yaklaşık olarak 4 5 yıldır kullanıyorum. Artık depolamanın da yetmemesiyle yavaşlama mevcut, abimde ise Mate 20 lite var. O da yaklaşık 3 yıldır sorunsuz kullanıyor ve benim telefondaki gibi bi yavaşlama da mevcut değil. Belki çok oyun oynamadığımdandır ama 3 4 yıl götürüyor bana göre.
Doğrudur ancak benim gibi aktif kullanacağını sanmıyorum. Gerçekten uyanık kaldığım vaktimin çoğu telefonla geçiyor. Bu yüzden uzun ömürlü bir telefon olmasını istiyorum. Yine de yorumun için teşekkürler.

Dediğim gibi 4 5 yıldır kullanıyorum özellikle pandemide iyice telefona sarıldım gerek sosyal medya gerek youtube, dizi, film vesaire. Beni zorlayan tek kısımsa 16gb depolama ve artık özellikle spotify uygulamasına girerken 10 saniye kadar bekletmesi ve sanırım artık bataryası da ölü denilebilir günde 2 defa şarj ediyorum. Anlayacağın günün çoğunu telefonda geçiriyorum. Ama 3 4 yıl kesinlikle kullanılacağını düşünüyorum özellikle yeni modellerindeki depolama biriminin iyileştirilmesi olsun işlemcilerin iyileştirilmesi olsun uzun kullanımda sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Saygılar..

Geri
Yukarı