Huawei nova 9 nasıldır?

Furkanreiss

Centipat
Eayscepden almayı düşünüyorum. Ekran, işlemci ve kamera gayet iyi duruyor, batarya bir tık düşük ve Google servisleri problem gibi.
Güncel olarak kullananlar son güncellemede telefon nasıl ? Google servisleri sıkıntı yaratıyor mu? Android ve yazılım sürümü nedir?

Android sürümü 11. Google servislerinin olmaması beni mutlu ediyor, zaten bu yüzden cihaz akıcı. Her ay güvenlik güncellemesi almakta. Birkaç ay içinde EMUI 13 alacak. Ağ işlemleri sırasında batarya biraz hızlı bitiyor ve cihaz ısınıyor. Onun dışında günlük kullanımda gayet yeterli bataryası.
Ön kamera mükemmel. Arka kamera da segmente göre iyi, fakat video kalitesi biraz düşük.

Android sürümü 11. Google servislerinin olmaması beni mutlu ediyor, zaten bu yüzden cihaz akıcı. Her ay güvenlik güncellemesi almakta. Birkaç ay içinde EMUI 13 alacak. Ağ işlemleri sırasında batarya biraz hızlı bitiyor ve cihaz ısınıyor. Onun dışında günlük kullanımda gayet yeterli bataryası.
Ön kamera mükemmel. Arka kamera da segmente göre iyi, fakat video kalitesi biraz düşük.
Hocam android 13 olması gerekmezmiydi bildiğim kadarıyla android 14 de gelicekmiş

Hocam Android 13 olması gerekmez miydi? Bildiğim kadarıyla Android 14 de gelicekmiş.
Buyrun:
Screenshot_20230830_014209.jpg

Eayscepden almayı düşünüyorum. Ekran, işlemci ve kamera gayet iyi duruyor, batarya bir tık düşük ve Google servisleri problem gibi.
Güncel olarak kullananlar son güncellemede telefon nasıl ? Google servisleri sıkıntı yaratıyor mu? Android ve yazılım sürümü nedir?
Yenilenmiş cihaz alınmaz. Bütçen nedir ?

Aslında bende M52 var satıp değerinde A52 veya nova 9 gibi cihazlar almak istiyorum s20fe daha önce denedim batarya suresi az geldi bana
M52 satıp Nova 9, A52 almak saçma olur. Nova 9 cihazınla denk diyebiliriz. Donanım olarak cihazın A52’den daha iyi.
Bütçeni söylersen daha iyi cihazlar önerebiliriz ikinci el vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı